reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Jestem, musiałam doczytać co napisalyście.

agapasku - zaraz Ci wyśle zaproszonko, chociaż wyawało mi sie że już wysyłałam.

Nie chce zapeszać ale leżenie cały dzien chyba pomaga. Coraz mniej tego brązowego więc może będzie ok. Jutro KTG więc zobaczymy. Młody jest bardzo aktywny cały dzień. I się obkręcił bo mi stopy tak bardzo z lewej strony wypycha że mi oczy wyłażą na wierzch. :tak: No i wiem już po nocnej akcji że nie jestem jeszcze gotowa.
To lez kochana i odpoczywaj jak ci to pomagaa co do porodu to chyba nikt nie jest przygotowany tak mysle i sluchaj rad madzi ona ma to juz za soba:) szczesciara;) widok maluszka wszystko wynagradza
 
reklama
z tipsami jeszcze lepiej przy maluchu,bo sie go nigdzie nie podrapie,ja tez sobie zrobie zaraz jak maluszek sie urodzi:)mi przynajmniej tipsy w niczym nie przeszkadzaly,a robilam przy takich maluszkach:)
Mi właśnie ta koleżanka co robi tipsy mówiła,że tipsy nie są takie ostre jak swoje paznokcie.Próbowałam zapuścić swoje,ale po tipsach to ciężko
 
Mi właśnie ta koleżanka co robi tipsy mówiła,że tipsy nie są takie ostre jak swoje paznokcie.Próbowałam zapuścić swoje,ale po tipsach to ciężko
no wiem cos o tym:) ja tez dlugo zapuszczalam po tipsach ale teraz mialam tylko zel nalozony i jak na razie nie jest tak zle z tymi moimi pazurkami,zlamal sie tylko jeden ale zobaczymy jak bedzi ea jakis czas,teraz zmykam mojemu pomoc przy kolacji:)
 
Oj Dziewczynki, najlepiej by było szybko, bezboleśnie i u siebie w domu :tak:

Madziu jak zrobisz pazurki to wklej fotke. Ja moge tylko popatrzeć bo moje paznokcie odrzucają sztuczne pazurki.
 
Cześć dziewczyny

Nie zaglądam bo znowu mi transfer obniżyli i mam muła a nie internet:wściekła/y: jestem u rodziców więc doczytałam i daje znać o sobie:-D
justyś gratuluje synusia:-)
maggie a za Ciebie trzymam kciuki:tak:
 
Oj Dziewczynki, najlepiej by było szybko, bezboleśnie i u siebie w domu :tak:

Madziu jak zrobisz pazurki to wklej fotke. Ja moge tylko popatrzeć bo moje paznokcie odrzucają sztuczne pazurki.

Szybko i bezboleśnie to Ci życzymy maggie :-) a z tą gotowością to chyba dopóki nas nie złapią bóle to nigdy nie będziemy gotowe. Ale będzie dobrze, nic się nie martw, niedługo będziesz miała swoje maleństwo przy sobie....
A wysłałaś mi może to zaproszenie bo nic nie dostałam...:-)
 
Oj Dziewczynki, najlepiej by było szybko, bezboleśnie i u siebie w domu :tak:

Madziu jak zrobisz pazurki to wklej fotke. Ja moge tylko popatrzeć bo moje paznokcie odrzucają sztuczne pazurki.
Oki:-)
Ja dlatego nie robię tipsów, ale mam swoje twarde, mocne paznokcie, to nawet szkoda mi niszczyć swojej płytki...
No to pewnie,po co niszczyć jak masz ładne

Dziewczynki ja za chwilke znikam wykąpać małego
Ale tu wróce :-D:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry