reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
a tak wogole madziu to mam nadzieje,ze sie nie gniewasz ze zwalilam od ciebie ten napisek nad sygnaturka,wczoraj bylam tak szczesliwa,ze zapomnilam zapytac czy nie bedziesz zla?
 
Jestem, musiałam doczytać co napisalyście.

agapasku - zaraz Ci wyśle zaproszonko, chociaż wyawało mi sie że już wysyłałam.

Nie chce zapeszać ale leżenie cały dzien chyba pomaga. Coraz mniej tego brązowego więc może będzie ok. Jutro KTG więc zobaczymy. Młody jest bardzo aktywny cały dzień. I się obkręcił bo mi stopy tak bardzo z lewej strony wypycha że mi oczy wyłażą na wierzch. :tak: No i wiem już po nocnej akcji że nie jestem jeszcze gotowa.
 
a ja moje spilowalam tzn.zele spilowalam bo i tak juz mialam swoje,a jakos nie chce mis ie tam isc i siedziec trzech godzin,a przed porodem i tak bym musiala sciagnac
 
Jestem, musiałam doczytać co napisalyście.

agapasku - zaraz Ci wyśle zaproszonko, chociaż wyawało mi sie że już wysyłałam.

Nie chce zapeszać ale leżenie cały dzien chyba pomaga. Coraz mniej tego brązowego więc może będzie ok. Jutro KTG więc zobaczymy. Młody jest bardzo aktywny cały dzień. I się obkręcił bo mi stopy tak bardzo z lewej strony wypycha że mi oczy wyłażą na wierzch. :tak: No i wiem już po nocnej akcji że nie jestem jeszcze gotowa.

Dzięki maggie :-) Poczytam co tam ukrywałyście przede mną... :-D:-D
Mnie jak brzuch bolał to też po leżeniu było znacznie lepiej.... więc leż, odpoczywaj sobie i podziwaj te malutkie stópki ... :-):-)

Madzia a wygodnie Ci będzie z tipsami przy Kacperku ??
 
Jestem, musiałam doczytać co napisalyście.

agapasku - zaraz Ci wyśle zaproszonko, chociaż wyawało mi sie że już wysyłałam.

Nie chce zapeszać ale leżenie cały dzien chyba pomaga. Coraz mniej tego brązowego więc może będzie ok. Jutro KTG więc zobaczymy. Młody jest bardzo aktywny cały dzień. I się obkręcił bo mi stopy tak bardzo z lewej strony wypycha że mi oczy wyłażą na wierzch. :tak: No i wiem już po nocnej akcji że nie jestem jeszcze gotowa.
To jest wiercipięta mały :-D:-D
Wiesz co Maggie ja to chyba bym nigdy nie była gotowa.Jak sie nasłuchałam wrzasków w szpitalu to miałam takiego cykora,że szok.Ale jak leżałam na porodówce to jedna z dziewczyn urodziła tak cichutko i szybciutko,że pytałam położnej czy ona na prawde urodziła:-D
Będzie dobrze kochana,życzymy Ci z Kacperkiem szybkiego i bezbolesnego porodu.A nawet jak troszke Cie zaboli to jak zobaczysz Swojego Synusia to zapomnisz szybciutko:-)
 
z tipsami jeszcze lepiej przy maluchu,bo sie go nigdzie nie podrapie,ja tez sobie zrobie zaraz jak maluszek sie urodzi:)mi przynajmniej tipsy w niczym nie przeszkadzaly,a robilam przy takich maluszkach:)
 
reklama
Do góry