reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Patrysiu mam do Ciebie pytanie bo ty jesteś po cesarce-moge czynś smarować brzuch?? Nie mam rozstępów,ale chodzi mi o tą skóre,no i czy moge jakieś pasy używać??Nie za wcześnie?? Minęły 2 miesiące

U Ciebie było słońce?? U mnie pochmurno i wieje strasznie:confused2:


tak słoneczko było:-)
a co do brzusia możesz smarować tylko tą rane omijaj:tak:a co do pasa śmiało już możesz są takie (właśnie ja mam taki)co są i po cesarce gdzie pomaga aby nie powstała przepuklina poporodowa:tak:najpierw ponosiłam po 3 godzinki dziennie a potem i nawet dłużej:tak:i także zaczynałam od 2 a nawet chyba 1,5 miesiąca:tak:
 
Patrysiu ja biorę Luteinę 2tabletki rano i 2 wieczorem. Myślę, że to one mi pomogły. Dziś mój M odebrał wyniki betki i wyszło 383.6 czyli tydzień temu byłam w 2-3 tygodniu ciąży, czyli teraz byłabym 3-4 tydzień dopiero więc może to plamienie wynikało z zagnieżdżania się zarodka.
 
Patrysiu ja biorę Luteinę 2tabletki rano i 2 wieczorem. Myślę, że to one mi pomogły. Dziś mój M odebrał wyniki betki i wyszło 383.6 czyli tydzień temu byłam w 2-3 tygodniu ciąży, czyli teraz byłabym 3-4 tydzień dopiero więc może to plamienie wynikało z zagnieżdżania się zarodka.


no to wtedy fajnie odpoczywaj duzo niech narazie M się wykarze a ty leż ile wlezie;-)

Mykam coś zjeść i M robi ciepełko co pomyje sobie i odrazy kąpu kąpu zrobie;-)
 
tak słoneczko było:-)
a co do brzusia możesz smarować tylko tą rane omijaj:tak:a co do pasa śmiało już możesz są takie (właśnie ja mam taki)co są i po cesarce gdzie pomaga aby nie powstała przepuklina poporodowa:tak:najpierw ponosiłam po 3 godzinki dziennie a potem i nawet dłużej:tak:i także zaczynałam od 2 a nawet chyba 1,5 miesiąca:tak:
Dzięki wielkie.A to jakieś specjalne te pasy po cesarce?? A gdzie kupiłaś i powiedz czy są drogie? Sorki za tyle pytań:zawstydzona/y:
 
Patrysiu ja biorę Luteinę 2tabletki rano i 2 wieczorem. Myślę, że to one mi pomogły. Dziś mój M odebrał wyniki betki i wyszło 383.6 czyli tydzień temu byłam w 2-3 tygodniu ciąży, czyli teraz byłabym 3-4 tydzień dopiero więc może to plamienie wynikało z zagnieżdżania się zarodka.
No to dobrze,że Ci pomogła:-)
 
Kurcze dziewczyny wiecie jak to jest z tym wyznaczaniem daty porodu. Mojej szwagierce wyliczyli termin na 16 września a jest 29 i jeszcze nie urodziła bo lekarze inni twierdza że termin powinien byc 25 wrzesnia. Ja juz sama zgupialam bo licząc od ostatniego mojego okresu to wychodzi tak jak w suwaczku. Natomiast liczac wg tego badania to jest dopiero 3-4 tydzień i bądź tu mądry. Cały czas mam obawy czy dziecko sie dobrze rozwija.
 
Kurcze dziewczyny wiecie jak to jest z tym wyznaczaniem daty porodu. Mojej szwagierce wyliczyli termin na 16 września a jest 29 i jeszcze nie urodziła bo lekarze inni twierdza że termin powinien byc 25 wrzesnia. Ja juz sama zgupialam bo licząc od ostatniego mojego okresu to wychodzi tak jak w suwaczku. Natomiast liczac wg tego badania to jest dopiero 3-4 tydzień i bądź tu mądry. Cały czas mam obawy czy dziecko sie dobrze rozwija.
Kochana na pewno dobrze sie dzieciątko rozwija
Ja miałam dwie daty,4 i 11 sierpnia i bądź tu mądry
 
reklama
Do góry