reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witajcie Kochane!!!:-D

Dziewczyny jestem w ciąży :eek::eek::eek:. Dzisiaj rano 2 grube kreski na teście. W sumie spodziewałam się trochę ale i tak czuję zaskoczenie i jakieś takie niesamowite uczucie, że cały dzień o tym myślę. Nie mogę w to uwierzyć.

Agniesia trzymam kciuki za Twoje testowanko, bo u mnie najwyraźniej ten ból piersi tak z boku+ kłucie w jajniku to było TO :-).
Jeszcze ktoś tu pisał, że cały czas się czuje śpiący i słaby- ja póki co od paru dni budzę się o 5, 6 rano a wcześniej to najchętniej wstawałabym o 10 rano :-D.

Postaram się wkleić testa- od razu mówię, że jakość słaba, ale coś tam widać. :-D
Gratuluję Kochana!! Matko jak ja się cieszę:-) Chociaż Tobie się udało:tak: Ja powinnam dziś testowac ale mąż mi mówi, żebyśmy jeszcze poczekali. Od stycznia mam regularne cykle co 28dni ale wczesniej to miałam róznie dlatego poczekam jeszcze może do 1-2 maja:tak:

hej dziewczyny jestem nowa ale tez sie staram od dwoch miesiecy.mam 23latka i od 3 lat jestem mezatka.bardzo mnie ciesz gdy czytam ze wam sie udalo ja tez bym chciala zasiasc w jednej lawie z oczekujacymi ale jak narazie mi wystarczy siedzenie ze staraczkami:-)caluje i sciskam kciuki
Witamy morena, witamy:-D
U nas to jedna wielka rodzina, także bez problemu mozesz dołączyc;-) Z nami jest wesolo:tak:
I uważaj bo BB uzależnia:-D
bedziecie sie smiac ale dopiero 2 miesiac a wczesniej to tak na chybil trafil ale teraz konkretnie chcemy.:sorry:
\
My tak na serio to w tym cyklu podjeliśmy decyzje o starankach. Wcześniej (2008r.) też się staraliśmy ze dwa cykle ale potem odpuściliśmy. No i teraz znów:tak:
Zobaczymy za parę dni czy się udało:-D
 
reklama
ciagle zyje nadzieja ze moze teraz.ciesze sie ze teraz gdy jest dlugi wekeend mam te dni i wreszcie bede mogla konsumowac meza do woli.a potem zostaje czekanie na fasolke :-)albo na @:-(a wam jak ida starania?
Ja jak wcześniej pisałam, byłam na usg i moje jajo jest dziś otwarte na przyjęcie gościa ;-) Dziś wieczorkiem..... Ale się będzie działo!
A w następny czwartek mam kolejną wizytę. Dr sprawdzi czy jajo pękło czy nie i w razie potrzeby w następnym cyklu dostanę zastrzyk wspomagający...
 
nie mam nic przeciwko jesli bb mnie wciagnie:tak:no u mnie tez sie bedzie duzo dzialo przez ten wekeend no ale ja to bede musiala poczekac az do 16maja bo wtedy ma byc@trzymam kciuki za wasze nowe przyszle fasolki
He, he! Ja też mam mieć następną @ 16 maja. Mam nadzieję, że przejdzie bokiem ;-):-) i mnie ominie tym razem!
 
reklama
Do góry