reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
wlasnie widze ze tu jedna wielka rodzinka kobitek powstala SUPER:laugh2:mysle ze bede mogla na was liczyc w ciezkich chwilach a tym bardziej teraz bo zapowiada sie dlugi wekeend no i ja mam te dni wiec trzeba sie zabrac do roboty.ale jak zawsze boje sie terminu@ bo wtedy padam mordka w poduche i wylewam gorzkie lezki.mysle ze teraz to bede mogla sie wam powyplakiwac.pozdrawiam i cmokaski
 
witam!

Mexi gratulacje!!!!:-) ale szczescie.
niunia27 nie martw się, nastepny cykl moze okaże sie szczęśliwszy:tak:;-)
madźka witaj! :happy:


Dziewczyny wpadam życzyć wam miłego łikiendziku majowego!!:-)
Pozdrawiam,buziaki:***
 
wlasnie widze ze tu jedna wielka rodzinka kobitek powstala SUPER:laugh2:mysle ze bede mogla na was liczyc w ciezkich chwilach a tym bardziej teraz bo zapowiada sie dlugi wekeend no i ja mam te dni wiec trzeba sie zabrac do roboty.ale jak zawsze boje sie terminu@ bo wtedy padam mordka w poduche i wylewam gorzkie lezki.mysle ze teraz to bede mogla sie wam powyplakiwac.pozdrawiam i cmokaski

A jak długo się staracie?
My od września 2008.
 
reklama
ciagle zyje nadzieja ze moze teraz.ciesze sie ze teraz gdy jest dlugi wekeend mam te dni i wreszcie bede mogla konsumowac meza do woli.a potem zostaje czekanie na fasolke :-)albo na @:-(a wam jak ida starania?
 
Do góry