reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

HEJ KOBITKI JA DZIŚ CHYBA RANO WSTAŁAM LEWĄ NOGĄ. JAKAŚ TAKA Z WIELKIM FOCHEM.
ZDAŻYŁAM SIĘ POŻREĆ Z MĘŻEM, ALE TO NIE BYŁ BŁACHY POWÓD... TERAZ SIĘ Z NIM NIE ODZYWAM :crazy::crazy::crazy:
IDE ZARAZ DO ZUSU BO MUSZE COŚ ZAŁATWIĆ BĘDĘ POD WIECZÓR ;-);-);-);-)

katya25 dziękuje Tobie również z całego serduszka, a co się takiego stało że miałas depreche???


Katerinka nie będe orginalna poprostu jak reszta GRATULUJE Tobie!!! Super!!!


Kinga85 u jakiego Ty lekarza byłaś, że nie miał USG dopochwowego????
Jeżeli ciekawość Cię zjadae tak jak mnie ostatnio to idz, ja poszłam pogadałam z moja Pania Gin i moj spokoj został zaspokojony do 20 stycznia bo później zaczne się denerwować jak nie będzie @ przychodziła i OBY NIE PRZYSZŁA!!!
 
reklama
ninonka byłam u mojego gina ale on nie ma żadnej aparatury. :no: i wiesz jakie to badanie bylo... :sorry2:
Dlatego mysle aby isc dac wiecej kasy ale moze w koncu bede wiedziala.
Tylko ze nie wiem czy nie za szybko. :confused:
Pogodzicie sie z mezem na pewno!:tak: bywają gorsze dni. Ja ostatnio cały czas mam o byle co focha :dry:
 
Katerinka

Gratulacje i zapraszamy do nas do wrzesniowek :))...

Kinga 25
Ja jak robilam sobie badanie szyjki po pozytywnym tescie bo nie chcialo mi sie wierzyc to tez zamiast jakby @ (tyle ze to bylo z 3 dni przed) wyplyna sluz, taka biala @....Pierwszy raz w zyciu zobaczylam taki sluzik i wogole sluz inny niz plodny lub lepki po owu nigdy nie mialam w sumie a tu multum :) a potem to roznie raz byl raz nie bylo ale nie duzo...Teraz po terminie @ jakby bylo go wiecej czyli sama widzisz przed @ ciezko bylo wylapac jakies znaki :-)
 
Dziewczyny,

Naprawde warto czekac na termin @ bo niektore maja jakies syndromy a niektore nie, jedne maja sluz inne sa w ciazy i go nie maja, jedne bola piersi czy sutki inne wcale nic nie odczuwaja itd itp...Jak czytam o Was to jakby mi lekarz nie powiedzial ze jestem w ciazy bym siedziala i wyla ze "nie jestem" :-) Piersi takie jak przed @ a nawet mniej bola jak dotkne, sluz skapy i tez pojawil sie raczej po terminie, o bolu czy pieczeniu sutkow nic nie wiem :-) nudnosci nie mam a tempka czasem tak jak przy @ np ostatnio 36,6 :) i "tylko" badz "az" diagnoza lekarza i mowie szczegolnie teraz ta ospalosc ale moj termin to byl 23 grudnia to kiedy to bylo ;-) Czytam na wrzesniowka o mdlosciach cyckach mega bolacych itd itp a ja wesola i nic :)
 
Cześć Dziewczyny,

Katerinka - meeeeeeeega GRATULACJE :-):-):-)

Ninonka - czasem zdrowo jest się pokłócić a jakie godzenie może być przyjemne :-D:-D:-D

Kinga85 - no jestem w szoku że ten Twój gin nie ma nawet usg. Kurcze, leć do innego i się normalnie zbadaj. A jak już mąż tak mówi to zrób to tym bardziej. Zaoszczędzisz sobie nerwów i będziesz wiedziała co i jak. Zresztą jak tamten nie ma żadnej aparatury to usg tak czy siak się przyda żeby wiedzieć czy tam w środku wszystko ok.

Kroptusia - to bez uciążliwych objawów możesz rzeczywiście się nieźle kamuflować w pracy - Ty nasza tajna agentko :-):-D
 
gosiula23rex - jak @ nie przyszła od Wigilii to długo już troszke - 2 tygodnie. A kiedy będziesz testować?? :-):tak:
 
Dziewczynki ja zaszłam w ciążę w Święta Bożego Narodzenia więc mam swój prezent, ale muszę się przyznać że bardzo zadziałałam w tym miesiącu.
A mianowicie
1. 3 x dziennie wiesiołek od pierwszego dnia okresu do owulacji
2. magnum B6 i wit C 2 x dziennie
3. kwas foliowy
4. zioła 3x dziennie ( liść maliny) od dnia okresu do owulacji
5. 2 tabletni dziennie Castagnus na obniżenie prolaktyny od nia okresu do owulacji
6. Witaminki 'Trying for a baby'
7.od dnia owulacji do teraz ale teoretycznie do dnia okresu piłam zioła z przywrotnika, co ma pomóc sięzagnieździć fasolce!!
1+4+5+7 zastosowałam dopiero w tym cyklu starań reszte już od pół roku.
8.
W tym cylku starań mój misiu dostawał
preparat podwyższajcy jakość plemników i ich ilość i 2 wit C i kwas foliowy

Opłaciło się Polecam Zioła Liści maliny, wiesiołek Castagnus i wit C dla chłopaków!!!!

No i to co mi polecono to przedewszystkim wstrzęmięźliwość i od @ aż do okresu najbardziej płodnego. Co podobno bardzo zwiększa szansę na większą ilość plemników i ich jakość i ruchliwość. My kochaliśmy się tylko 3 dni przed owulacją i w dzień owulacji, ale ja jestem tą szczęściarą że nie potrzebowałam testów owulacyjnych miałam okres jak w zegarku co 28 dni i 14 dzień zawsze owulacja.

Czekam na Wasze fasolki, samo się modlę aby moja była bezpieczna we właściwym miejscu, jak wiecie ja nie mam tutaj takie możliwości żeby biec do gina i się wywiedzieć, ja muszę czekać. Szkocka mentalność w tym zakresie jest dla mnie do d...
Więc teraz będę się was sużo wypytywała kobietki...
Pierwsze co dało mi znać to piersi większe i sutki bolące, przychodzi to falami a w macicy mam takie skurcze jak by się rozciągała, też nie mogłam spać i coś co było mi obce jestem głodna ( ja nie znałam tego uczucie)!!
Ale chyba dopiero jak zobaczyłam ten biały śluz to uwierzyłam że tak tak tak to może być to!!!!

Ale przedewszytkim chcę Wam serdecznie podziękować za wsparcie naprawdę jesteście kochane i szczere. Cały czas zostaje z Wami jesteście naprawdę wspaniałymi kobietami!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzieki NINONKA ze chociaz ty o mnie pamietasz:sad: tak po tym wszystkim co sie wydarzylo ostatnio w moim zyciu wczoraj dopadl mnie dol. Bardzo sie ciesze z wszystkich zafasolkowanych :tak: ale jest mi tak cholernie smutno ze ja musze jeszcze poczekac z milostkami a potem tez nie wiadomo kiedy zafasolkuje i czy donosze. Przepraszam za takie smutasy wszystkich ale musze to wyrzucic z siebie:-(
Tak bardzo sie boje ze na sama mysl juz mam lezki w oczach, ale chociaz juz czesc z nas moze sie cieszyc a my razem z nimi.
Dziekuje ci i do potem:-)
 
Do góry