reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Tak usg monitoring raz robiłam testy owu i były pozytywne.
Ja brałam anty 5 lat staramy się od kwietnia, na początku cykl trwał 28 dni ale teraz zaczął się skracać, schudłam, piersi urosły, długość @ się zwiększyła, przez to też się źle czuję, doszły zawroty głowy, prawie cały cykl boli mnie brzuch, za pierwszym razem przy monitoringu w 9 dniu cyklu - dzień po @ lekarz nie mógł znaleźć jajnika (mam tyłozgięcie) a jak już mu się to udało to pierw myślał, ze już po owu ale znalazł to co szukał i okazał sie ze owulacja będzie już za dwa dni....... Sama nie wiem co o tym myśleć....
 
reklama
Kobitki

Nie wiem czy to oczywiste czy nie, no i czy Wy uzywacie czy nie, ale tak na wszelki wypadek......

Wszelkie lubrykanty, balsamy, mleczka, oliwki, KY zele i inne nawilzacze, ktore stosuja pary podczas przytulanek - pamietajcie, one zmniejszaja mobilnosc plemniczkow. Wiec pary ktore sie staraja o bejbika nie powinny uzywac zadnych nawilzaczy (w tym rowniez sliny, ktora ma taki sam wplyw na sperme)


To tyle:p
 
No jest to czesto objaw ciazowy mi sie pojawily widoczne zylki na brodawkach pod i na piersiach az do rak ale nie zwrocilam na to uwagi gdyz nie chce sie nakrecac (zyly jak zyly) a jednak chyba ciaza. Piersi chyba tez urosly bo siostra kupila mi stanik na gwiazdke c/d a musialam dzis kupic E bo z tamtego wszystko wylazi

Kroptusia tyle, że ja okres miałam i to obfity także ciąża wykluczona.
Jedyny plus tego, jak będę w ciąży piersi będą jeszcze większe, M się ucieszy, że ma taką laskę:-D Jak mnie poznał przy 170cm waga 47 do 49 kg rozmiar ciuszków i bielizny S a czasami nawet XS - najgorszy był problem z długościami nogawek i rękawów, a rozm stanika 75 A. Teraz ma na stanie 56 kg, rozmiar M, L i rozmiar stanika u żony to 70D. Mimo wszystko powinien sie cieszyć chociaż z tego:dry:
Nie bedzie zadowolony jak zobaczy rachunki od lekarza....
 
Kobitki

Nie wiem czy to oczywiste czy nie, no i czy Wy uzywacie czy nie, ale tak na wszelki wypadek......

Wszelkie lubrykanty, balsamy, mleczka, oliwki, KY zele i inne nawilzacze, ktore stosuja pary podczas przytulanek - pamietajcie, one zmniejszaja mobilnosc plemniczkow. Wiec pary ktore sie staraja o bejbika nie powinny uzywac zadnych nawilzaczy (w tym rowniez sliny, ktora ma taki sam wplyw na sperme)


To tyle:p

No nieźle, o tych specyfikach wiedziałam, ze śliną też sie obiło mi o uszy. Nawet chyba doktor to mówił.
 
Lolitka jesteś dobrym detektywem - specyfiki wprawdzie nie dla mnie, ale ta ślina... hmmm...

Niunia 27 sprawa zbadania hormonów to w Twoim przypadku podstawa, ale wcześniej znajdź naprawdę dobrego lekarza gin, bo to on będzie musiał w razie W podać leki..

Ja odkąd trafiłam do szpitala i wypisano mnie bez dalszego leczenia przeszłam na prywatne leczenie - kosztuje mnie to w granicy 100zł/mc (z uwzględnieniem USG VAG) i od tamtej pory przynajmniej zaczęło się coś dziać. Śmiejemy się z moim M, że zdjęciami USG moich jajników wytapetujemy sobie pokój...
 
Ostatnia edycja:
Jak mnie poznał przy 170cm waga 47 do 49 kg rozmiar ciuszków i bielizny S a czasami nawet XS - najgorszy był problem z długościami nogawek i rękawów, a rozm stanika 75 A. Teraz ma na stanie 56 kg, rozmiar M, L i rozmiar stanika u żony to 70D. Mimo wszystko powinien sie cieszyć chociaż z tego:dry:
Nie bedzie zadowolony jak zobaczy rachunki od lekarza....

normalnie zazdroszcze :sorry2:
mnie jak poznal M przy wzroscie 166cm waga nie przekraczala 45 kg, rozmiar ciuszkow XS a staniczek 75 A , Teraz nabralam troszke cialka, Waga 57kg czasami 58 kg, rozmiar ciuszkow S lub M ( w wiekszosci M ) ale staniczek nadal taki sam 75 A :zawstydzona/y: Moj M mowi ze kocha te moje malutkie piersiatka ale nie powiem ze ja bym chciala ciut wieksze :sorry2:
 
Niunia 27 sprawa zbadania hormonów to w Twoim przypadku podstawa, ale wcześniej znajdź naprawdę dobrego lekarza gin, bo to on będzie musiał w razie W podać leki..

Ja odkąd trafiłam do szpitala i wypisano mnie bez dalszego leczenia przeszłam na prywatne leczenie - kosztuje mnie to w granicy 100zł/mc (z uwzględnieniem USG VAG) i od tamtej pory przynajmniej zaczęło się coś dziać. Śmiejemy się z moim M, że zdjęciami USG moich jajników wytapetujemy sobie pokój...

Napisałaś VAG - co to ?
 
reklama
normalnie zazdroszcze :sorry2:
mnie jak poznal M przy wzroscie 166cm waga nie przekraczala 45 kg, rozmiar ciuszkow XS a staniczek 75 A , Teraz nabralam troszke cialka, Waga 57kg czasami 58 kg, rozmiar ciuszkow S lub M ( w wiekszosci M ) ale staniczek nadal taki sam 75 A :zawstydzona/y: Moj M mowi ze kocha te moje malutkie piersiatka ale nie powiem ze ja bym chciala ciut wieksze :sorry2:

Mój M mówił na początki, ze takie małe jest słodkie a teraz to tylko wspomina, że kiedyś obie jedną ręką objął a teraz już tak nie może.
Nie można za nimi nadążyć, chcą więcej, a jak dostają to mało zachwytu na ten temat słyszysz:dry:
Zazdrościsz, ja muszę do Zielonej Góry po bieliznę na zakupy sie wybrać, bo u nas nie mam wyboru - biały albo czarny:szok:
 
Do góry