reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Ehh..tak to jest przed świętami Kochana..:szok: istny szok. W sklepach tłumy i ta komercjalizacja świąt. Ehh..
Powodzenia na zakupach Kochana:happy:

Wiem Agusiu,ale chcaiłam jej kupić 3 rzeczy i absolutnie zadnej nie dostałam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

A wcześniej kupić nie mogłam bo kaski nie było.A dziś jak mogłam sobie pozwolić-to wielkie g*****.No i nie wiem co robić.Byłam dzis w 8 hipermarketach,a nie musze chba mówic ile czasu pochłania dojazd do tych sklepów(i wyjazd z nich):crazy::szok:

Mitemil,ja mąż wróci to zdaj nam relację jak się ucieszył;-)
Własnie sobie przypomniałam jak moje kochanie się cieszyło;-)
 
nawet jeżeli wam się nie uda to nie ma co sie załamywać i dalej robić swoje;-) w końcu się uda. Ja wiem..... że my kobiety to jesteśmy niecierpliwe:-p ale różnie w życiu bywa. Życze sobie i wszystkim jak najlepiej! :tak:
 
Witam Was dziewczyny:-)
My także chcemy w przyszłym roku rozpocząć stara o kolejnego bobaska. Mamy juz dwóch synków Oliwierka 2 latka i 9 miesięcy oraz Amadeuszka 10 miesięcy. Zajść w ciążę bym chciała w listopadzie tak żeby urodzić w sierpniu akurat po sesji. Jestem dobrej myśli co do owego starania się z tego względu że zarówno za pierwszym razem jak i za drugim zaszłam w ciąże przy pierwszej próbie :-) mam nadzieję że i tym razem się powiedzie:tak: Co jeszcze mogę o sobie napisać hmmm mam 23 lata mieszkam we Wrześni koło Poznania. Z mężem znamy się przeszło 9 lat i tyle ze sobą jesteśmy, a ślubowaliśmy 3 lata i 8 miesięcy temu.
Pozdrawiam Was serdecznie i zyczę spokojnej nocy :happy:
 
Witam
Zaczynam staranka od nowego roku,trzymam za wszystkie kciuki:tak:
Syneczki 2- listopad w przyszłym roku czy załapałaś się-a moze!!!!:-D
Ale jesteś dzielna takie szkraby a tu proszę chęć następna -JESTES WIELKA
 
Witajcie dziewczyny!:-)
Mitamil czekamy na wiesci jak mezus sie ucieszyl!:-)
Zycze aby kazda z was zobaczyla 2 kreseczki jak najszybciej!
Ja za pierwszym razem tez w tych wlasnie dniach sie staralam ale mimo tego mialam miesiaczke i nie myslalam ze jestem w ciazy po sylwestrze zrobilam tescik i byly 2 kreseczki!:-D
Syneczki2 to teraz starania o core???;-)

milego dnia zajrze pozniej
 
reklama
Witam nowe Mamusie!!!!!
Syneczki,doskonale Cie rozumiem-moim marzeniem jest również trójka bobasków.Najchętniej trzy córeczki,ale co Bozia da to bedzie super;-)
Ja juz Darie odstawiłam do przedszkola,a teraz zabieram sie do sprzatania poweekendowego huraganu(czytaj:niestworzenie ogromnego bałaganu,jaki potrafi zrobic czterolatka wraz ze swoim Tatusiem w zaledwie dwa dni;-) )
 
Do góry