reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

no to czekamy razem.. tylko ze ja nie miałam owulki a ty moze zafasolkowałaś:) czego Ci życze ja tak patrzyłam ze jesli teraz bym jakos dostała @ to urodziłabym w grudniu około 6.12 kiedy sie zakochaliśmy:) oczywiście jeśli sie uda teraz
a ja miałabym termin na 1 listopada a z 2 lstopada jest moja córcia, więc miałabym drugiegi skorpiona i podwójne urodzinki hihi
 
reklama
Mama-staraczka 2009 to również ja:)
Na tym forum raczkuję, to mój pierwszy post:)
Starania planujemy z mężem na maj (w zasadzie mieliśmy się wcześniej postarać, ale przez zawirowania z pracą musimy jeszcze poczekać). Mam nadzieję, że znajdę tu wiele potrzebnych informacji:)
Wszystkim staraczkom życzę szczęścia i powodzenia:)


Witaj na forum i powodzenia:-)
 
reklama
no i plamienie zniknęło...
wzięłam sobie ibuprom, bo brzuch bolał...
teraz co 15 minut chodze do wc, ale plamienie ustąpiło po dosłownie 3 kroplach takich jasno-brązowych.
z rana pewnie mnie zaleje :-(
 
Do góry