reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

A ja już byłam na poczcie :-p

i odebrałam monitorek dla Małego ;-):-) ale to jest fajne, a jak wyyyyyyyje :-D:-D:-D
:-):-)
Kinga doskonale Cie rozumiem:-:)-:)-(

Porządki świąteczne robią:-D okna dzisiaj pomyłam i w kilku szafach posprzątałam:-D
aguniak trzymam za ciebie kciuki
Aaa to porządki robisz:-)

Olu wiem o co chodzi z tym łączeniem postów:eek:
 
reklama
Ola85 a o co chodzi z tą szyjką?pytam,bo teraz mam problem taki,że od porodu nie dostałam @ (karmie córcię piersią) i nie wiadomo kiedy dni płodne a kiedy nie(???)
Ja w miałam straszne problemy żeby zajść w pierwszą ciąże,dwa razy poroniłam ale się udało i tego również Tobie życzę...noi sobie-żebyśmy zaskoczyły ;-)

Pytalam dziewczyn jak wyglada szyjka w ciazy, tzn nisko wysoko i czy spulchniona, mocno zamknieta czy jaka wogóle ;-)
Dziekuje i wzajemnie

:-):-)

Aaa to porządki robisz:-)

Olu wiem o co chodzi z tym łączeniem postów:eek:

No wez jak sie wkurzylam, u nas sprzata wielce a sama nie stosuje sie do zasad- Maggie zrób tam dym na forum modów :-D

Ja wrocilam wczesniej ze szkoly, bo sobie wykladowca nie przyszedl- poczekalismy grupa 15 minut i sie zmylismy :-D, ciekawa co bedzie jutro a co u Was

Trzymam kciuki za reszte gangu i Aguniaka i Jasia tez

Madzia glosy oddane, sprawdzam rano w pracy- moze mody jeszcze spia i sie uda dwa razy w ciagu dnia zaglosowac :-D
 
Pytalam dziewczyn jak wyglada szyjka w ciazy, tzn nisko wysoko i czy spulchniona, mocno zamknieta czy jaka wogóle ;-)
Dziekuje i wzajemnie



No wez jak sie wkurzylam, u nas sprzata wielce a sama nie stosuje sie do zasad- Maggie zrób tam dym na forum modów :-D

Ja wrocilam wczesniej ze szkoly, bo sobie wykladowca nie przyszedl- poczekalismy grupa 15 minut i sie zmylismy :-D, ciekawa co bedzie jutro a co u Was

Trzymam kciuki za reszte gangu i Aguniaka i Jasia tez

Madzia glosy oddane, sprawdzam rano w pracy- moze mody jeszcze spia i sie uda dwa razy w ciagu dnia zaglosowac :-D
Dzięki Ola:-)
A ja byłam na krótkim spacerku, mały usnął to moge posiedzieć:-)


Madzia co to za pampers? Mi pisze: Brak wynikow wyszukiwania :eek: I gdzie bobovita?


Dasz rade a My mocno kciuki trzymamy :tak:
Mam na Pampersie też konto na konkurs bo mi maila przysłali,ale tu mi sie nie mieści w sygnaturach i trzeba sie zalogować:-)

No i uciekły
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja tylko wpadam powiedzieć Dobranoc. Koło 6 pobudka więc wypadałoby się położyć.

Tak więc Dobranoc i Słodkich Snów.

Trzymajcie kciuki za jutrzejsze KTG - 8.00 rano :eek:
 
reklama
Do góry