reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Ojej.... świeża dostawa pomarańczy do domu przyszła :-) tzn. teściowa przytachała :-D:-D mniam, mniam. Lecę na chwilę zobaczyć co tam jeszcze ....

A gdzie są dziewczyny ??
 
Dzień dobry!

Patrysiu spóźnione,ale szczere życzenia Ci przesyłam. Spełnienia najskrytszych marzeń no i oczywiście szybkiego porodu.

Madziu, Maggie tak szczujecie tymi szyszkami,że pewnie jutro sama zrobię. Pamiętam je z dzieciństwa. Pychota!

Oluś jak dzisiaj u Ciebie? Ja chyba mam taką samą akcję jak pisałaś kiedyś. Że z lewego jajnika cykl 30-31 dni, a z drugiego ponad 40! W prawdzie tan nie trwał ponad bo 39,ale faktem jest,że nie był normalny. Dzisiaj przyszła @. Tak czułam. :tak: Za Ciebie trzymam ciągle kciuki!

Znowu się wciągam w BB. Ehh... :-D Zmykam zaraz do pracy. Pozdrawiam!

Kurde Kasiu- ja tak trzymalam kciuki za Ciebie ale nie poddam sie i bede nadal Tobie i Twojemu mezowi kibicowac. U mnie dzis 38 dzien cyklu, wiec czekam do niedzieli i obwieszczam ze jak nie przylezie to testuje- wciagaj sie i odwiedzaj nas czesciej

Oki,leć
Nie wiem gdzie sie wszystkie podziewają

Ja jestem, juz po pracy i potem wieczorem do szkoly :eek:
 
Kurde Kasiu- ja tak trzymalam kciuki za Ciebie ale nie poddam sie i bede nadal Tobie i Twojemu mezowi kibicowac. U mnie dzis 38 dzien cyklu, wiec czekam do niedzieli i obwieszczam ze jak nie przylezie to testuje- wciagaj sie i odwiedzaj nas czesciej



Ja jestem, juz po pracy i potem wieczorem do szkoly :eek:
Ojj,a wieczorem to na którą chodzisz?
 
Ojej laseczki,

Widze że dziś dzionek samotnego wpadania na forum. Jak jedna jest to innych nie ma, a jak inna się pojawia to tej co była już nie ma. :-D Nieźle się zgrywamy.

Kasiu cholera jasna no. Trzeba Cie fasolą zarazić jakoś. I uzależnić od forum na nowo :tak:

Ola - podziwiam Twoją cierpliwość ;-)

Mam wieści od aguniaka. Niezbyt ciekawe niestety.

Była dziś na wizycie i usg. Jasio nie urósł za wiele od ostatniej wizyty. Waży 2050 gram. Aga ma mało wód i jutro kładzie sie na patologie. Trzymajcie za nią i Jasia moooooocno kciuki. Ja wierze że wszystko ok będzie :tak::tak::tak:
 
reklama
Ojej laseczki,

Widze że dziś dzionek samotnego wpadania na forum. Jak jedna jest to innych nie ma, a jak inna się pojawia to tej co była już nie ma. :-D Nieźle się zgrywamy.

Kasiu cholera jasna no. Trzeba Cie fasolą zarazić jakoś. I uzależnić od forum na nowo :tak:

Ola - podziwiam Twoją cierpliwość ;-)

Mam wieści od aguniaka. Niezbyt ciekawe niestety.

Była dziś na wizycie i usg. Jasio nie urósł za wiele od ostatniej wizyty. Waży 2050 gram. Aga ma mało wód i jutro kładzie sie na patologie. Trzymajcie za nią i Jasia moooooocno kciuki. Ja wierze że wszystko ok będzie :tak::tak::tak:

Och dziekuje Maggie- tyle miesiecy niepowodzen nauczylo mnie troche pokory, chociaz zapytaj Madzi ostatnio mialam lekka jazde, zalamke ze pewnie to tylko spoznienie i znowu sie nie udalo, badanie szyjki i Bóg wie czego jeszcze- ale narazie jest ok- postanowilam i mam nadzieje, ze wytrwam
 
Ostatnia edycja:
Do góry