reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Cześć dziewczyny :)
Trzymajcie kciuki,idę do apteki po test-coś jakoś tak mi dziwnie,zachcianki mam totalne na coś słodkiego...może się wreszcie udało :tak:
Madziaas na drugim końcu Wrocławia mieszkasz :szok:
masz ślicznego synka :-) gdzie rodziłaś?
 
reklama
WITAM:-)
Patrysiu - wszystkiego NAJ NAJ NAJ - przede wszystkim Zdrówka bo jednak to chyba ono jest w życiu najważniejsze ;-)I oczywiście Miłości, Radośni i spełnienia Marzeń - nawet tych malutkich i najskrytszych. :tak:

Patrysiu- wszystkiego naj naj, niech Ci sie spelni wszystko co sobie wymarzysz.

Patrysiu wszystkiego najlepszego Kochana.

PATRYSIA!! STol lat Kochana!! Wszytskiego co najlepsze i zdrowego, różowiutkiego bobaska:tak::-)
dziękuje:-)
Wszędzie gdzie wejde na wątek to zafasolkowane....... fajnie że innym sie udaje, ale...... czemu mi sie nie udaje!!!!!!!!!!!!!!
ja też chce fasoleczkę

masakra jakaś
epidemia fasolek!!! ja też chcę sie zarazić!!!! :sorry::rofl2:
kochana nie smuć się:-(będziesz miała fasolke zobaczysz:tak:kciuki trzymam;-)

A to jest kacik Alanka:-)
 
Dzień dobry!

Patrysiu spóźnione,ale szczere życzenia Ci przesyłam. Spełnienia najskrytszych marzeń no i oczywiście szybkiego porodu.

Madziu, Maggie tak szczujecie tymi szyszkami,że pewnie jutro sama zrobię. Pamiętam je z dzieciństwa. Pychota!

Oluś jak dzisiaj u Ciebie? Ja chyba mam taką samą akcję jak pisałaś kiedyś. Że z lewego jajnika cykl 30-31 dni, a z drugiego ponad 40! W prawdzie tan nie trwał ponad bo 39,ale faktem jest,że nie był normalny. Dzisiaj przyszła @. Tak czułam. :tak: Za Ciebie trzymam ciągle kciuki!

Znowu się wciągam w BB. Ehh... :-D Zmykam zaraz do pracy. Pozdrawiam!
 
Dzień dobry!

Patrysiu spóźnione,ale szczere życzenia Ci przesyłam. Spełnienia najskrytszych marzeń no i oczywiście szybkiego porodu.

Oluś jak dzisiaj u Ciebie? Ja chyba mam taką samą akcję jak pisałaś kiedyś. Że z lewego jajnika cykl 30-31 dni, a z drugiego ponad 40! W prawdzie tan nie trwał ponad bo 39,ale faktem jest,że nie był normalny. Dzisiaj przyszła @. Tak czułam. :tak: Za Ciebie trzymam ciągle kciuki!

Znowu się wciągam w BB. Ehh... :-D Zmykam zaraz do pracy. Pozdrawiam!
dziekuje:-)ps.kciuki aby ten cykl był udany:tak:
 
Hej dziewczynki :)

Partysiu wszystkiego co najlepsze, dużo, dużo zdrówka, szczęścia i samych radości... łatwego i szybkiego porodu i ślicznego zdrowiutkiego bobaska :-)
Troszke się spóźniłam...:-):-)

Kinga85 - nie martw się kochana, uda się na pewno, jak nie tym razem to następnym, ale sie uda. Trzymam kciukasy :-)

Dziewczyny... ale narobiłyście ochoty tymi szyszkami... mniam, mniam. Przypomniał mi sie smak dziciństwa. Kiedyś nawet je robiłam jak byliśmy młodsi z braćmi, ale już zapomniałam jak to sie robi tak dokładnie...
muszę sobie to odgrzebać koniecznie :-) pychotka :-)
 
reklama
Do góry