reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Hejka

Ja wlasnie wrócilam ze szkoly- jedna sprawa z glowy :) poszlo gladko. Musze tylko prace napisac i druga ale to juz jutro, bo mam wolne jupi i dopiero w czwartek wracam.
Po cichu powiem, ze narazie @ ani widu ani slychu- ale zyje nadzieje, tylko cos jakos niknie narazie
 
Czesc dziewczyny ale sie wczoraj wnerwilam bo weszlam narmalnie na bb,a odrzucalo mnie z serwera nie umialam nic napisac:/cholera!
Maggie jak tam po nocy i daj znac jak po ktg:)
Madziu jak tam nocka minela spokojnie?
Olka trzymam kciuki za dwie kreseczki:)
 
Cześć dziewczynki
Nocka nawet ok,zjadłam śniadanko i teraz musze uspać małego. O 10 przychodzi koleżanka zrobić mi tipsy:-)


Ciekawe jak Maggie po ktg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hejka

Ja wlasnie wrócilam ze szkoly- jedna sprawa z glowy :) poszlo gladko. Musze tylko prace napisac i druga ale to juz jutro, bo mam wolne jupi i dopiero w czwartek wracam.
Po cichu powiem, ze narazie @ ani widu ani slychu- ale zyje nadzieje, tylko cos jakos niknie narazie
Trzymamy kciuki

Ja uciekam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Cześć Dziewczynki,

Już a może dopiero po. Opóźniło się wszystko strasznie ale najważniejsze że KTG wyszło w normie. Następne za tydzień. Opłacało się wczoraj leżeć cały dzień. Klusek strasznie szalał i pływał mi w brzuchu, tak więc dwa razy wyszło że mu tętno zanika ale to dlatego że dawał nura i uciekał. Łobuz mały. :-D:-D:-D

Olu - trzymam kciuki a Mały zaciska piąsteczki ;-)
 
Do góry