reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Tez ogladam ten album ale nie pokazuja co jest w środku.
Labo to mówisz że warto go zamówić?? Fajny jest??

A kogo ja tu widzę najbardziej aktywnego na mamuśkach Naszą Olusie w trojpaku ;-);-)
 
reklama
Bziumelka wygoogluj sobie i w grafice zerknij bo na allegro faktycznie nikt nie ma pokazanego jak w środku wygląda ;-)
 
Elleni - ja mam takie wydanie i o tym pisalam
 

Załączniki

  • 1413275212401.jpg
    1413275212401.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 88
  • 1413275223237.jpg
    1413275223237.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 79
Dziewczyny w tym albumie jest miejsce i na ciążę i na imionka i na pierwszych gości , życzenia , chrzciny , pierwsze ząbki , jest drzewo genealogiczne , miejsce na stópki i rączki i wkładka z centymetrami wzrostu do powieszenia na ścianie i osobna koperta na usg ,płytki itp . Mi zmieściło się wszystko łącznie z testami , które robiłam i te słodkie fotki pełne uczucia i smaku . Oleńka dostała swój album od babci na chrzciny i nie wiem gdzie mama go kupiła ale cena podobna koło 35 zł .
Sorki , że tak późno odpisuję ale byłam chora i nie miałam sił na neta a teraz urlopujemy się z Malutką w Świeradowie Zdroju .
 
reklama
Do góry