reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Kiniu masz rację....najważniejsze, żeby podejść racjonalnie....podobno on i tak dobrze działa po trzech miesiącach stosowania....

Pajeczko odstawiłam Casta.......:) Wiktor wczoraj w ogóle nie spał bo nie było czasu...:D ale wieczorem padł jak mucha...

Dotkaaa ja trzymam kciukasy...................trzeba być dobrej myśli.......................
fajny link odnośnie niepokalanka...
http://parenting.pl/portal/niepokalanek-mnisi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dorotar u mnie nie pomogly hormony na stymulację itd pomógł castagnus... w 2 cyklu wiadomo nie na wszystkie działa, ale czegos trzeeba sie trzymac


Sebcio marudny dzisiaj :( tylko mama...
 
Cześć dziewczynki.
Dawno mnie nie było. Gratuluję Milusi :-) i życzę spokojnych kolejnych 8 miesięcy :-)
u mnie 25dc wiec czekam z zapartym tchem jak się rozwinie sytuacja. Wczoraj mierzyłam temp i było 35.75 ale to było ok 8 i musiałam wstać po termometr. Dziś zmierzyłam o 6 rano i było 36.6, ale powtórzyłam ok 8 i było 36.8 więc nie wiem w końcu co tam się dzieje. Szyjka twarda i zamknięta, inaczej niż w poprzednim cyklu o tej samej porze (wtedy byla wysoko ale miekka 0 wiem wiem mówiłyście żeby nie grzebać już po owu ) ;-)wiec po ciuchu (żeby się zbytnio nie nakręcać ) liczę że nie będzie @ przez najbliższe 2 lata :laugh2:

Enya jak się trzymasz?
 
Kochane ja z mocą (ogromną mocą) fluidków przesyłam zdjęcie..
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
20120423.jpg
 
No !!! krecha aż się patrzy :-) Jeszcze raz gratuluję :-)


I właśnie wróciliśmy z przedszkola :) Niunia wyjść nie chciała :-) super:-)
 
Milusia super!!! Gratuluję oficjalnie:)

Mnie castagnus nie pomógł, za to piję ziółka ks. Sroki i wydaje mi się że dzięki nim miałam taką piękną owulację. Też polecam:-) A i po wiesiołku miałam super śluz...Łykam 4 tabletki dziennie

U mnie dupa na całego. Mój mąż zadzwonił dzisiaj do mnie z pretensjami do pracy i wieczorem mamy pogadać. Zawiódł mnie strasznie kolejny raz, nawet nie bardzo mam ochotę już z nim gadać....

A jutro jadę na jedną dobę do szpitala bo rozmawiała0m dzisiaj z ginem i kazał mi przyjechać - będą podawać mi immunoglobulinę, przy okazji dowiem się pewnie jak to tam w środku wygląda- nadal krwawię i mam skurcze. Musiałam dzisiaj wymyslić bajeczkę dla szefowej dlaczego biorę 2 dni urlopu w trybie natychmiastowym:eek:

Mou to ty startujesz pięknie na styczeń:-) Wiesz że nie liczy się ilość tylko jakość ;-) Popatrz u mnie była ilość że łał w okresie okołoowulacyjnym a z jakością kiepsko bo wyszło nie do końca...Fajnie że mała się zaklimatyzowała:-D:-DPrzedszkole to fajna sprawa!!
 
reklama
Do góry