reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Witam wszystkie :))) postanowiłam zajrzeć na wasz wątek (do tej pory moim forum było tylko kwietniówki 2011) :))) nadrobić was nie ma szans ... :hehe ale ciekawa jestem czy jestem jedyną "STARACZKĄ" z tak małym pierwszym dzieckiem :)))))) ???? Mój synek ma skończone 9miesięcy, a od nowego roku staramy się o drugie :)) albo mówiąc inaczej....nie robimy nic żeby temu "zapobiec". Marzy nam się drugie dzieciątko w krótkim odstępie czasu... bywa ciężko i wiemy jak trudno będzie zdwójką na początku...mimo wszystko PRÓBUEMY :))))))) tak wiec witam raz jeszcze wszystkie starające się
 
witaj i wobec powyższego krótkiego pobytu na staraczkach ;-)


o dżizz odżyłam nieco, zjadłam jogurt, nie licząc wafli ryżowych mój jedyny posiłek dziś i jakoś mi trochę przeszło
krzyż dalej mnie boli, podbrzusze też... jak tylko wrócę do domu to idę spać...
 
Ostatnia edycja:
uuuu ja cos czuje po kosciach ze u fioletoweju to juz tooo :d ale nie nakrecam zeby nie bylo ;p



u mnie sluz bialy boli podbrzusze jutro kolejny tescior jak sie @ nie pokaze ;D


trzymam kciukiii :)
 
ja chyba nie wytrzymam z testem do niedzieli, zastanawiam się czy to nie grypa ;-) wiecie w jednej minucie radocha i pewność że się udało, a w drugiej rezygnacja że to tylko choróbsko... załamuje mnie taka huśtawka...
 
a jak jesteśmy przy testach, to czy któraś z Was używała taniego testu ciążowego z marketu (np: w Tesco są po 5zł)?

zastanawiam się czy są skuteczne czy lepiej dołożyć i kupić w aptece ;-)
 
reklama
mama ja używałam tego z Tesco taniego za 4,99 i tam pisze ze można go użyć 2 dni przed @ mi wyszedł negatywnie i w ciąży nie byłam.
 
Do góry