reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Leiko, Gwiazdeczko jak widzę testowanka się wkrótce szykują. Również przesyłam flidki

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Gwiazdeczko Olcia ogólnie jest pozytywnie nastawiona na dzidziusia, głaszcze mój brzuch, czasem mówi że ona też ma dzidziusia w brzuszku :tak::-D.A czasem mówi że nie chce dzidziusia. Ale ogólnie jest fajna, i dobrze reaguje, pyta czy braciszek puka, i czasem gada z nim.Więc mam nadzieję że po porodzie nie będzie bardzo źle.
 
sylcia, super,że wszystko jest OK :tak::-) i faktycznie juz półmete, teraz to już z górki

Gwiazdeczko :tak::-):tak:

Leika, Dorotka, Moreme, Nastoria, Beatko i pozostałe mamusie, miłego popołudnia życzę :rofl2:
 
Czesc!Jestem tu nowa,trafilam na Wasz watek przypadkiem.Ja tez staram sie -bezskutecznie-po raz drugi.Pierwszy synek ma 20 miesiecy,karmilam piersia 15 miesiecy.Mam dlugie i nieregularne cykle,zrobilam badania krwi na hormony i gin.powiedzial,ze wyniki sa normalne,wiec tylko czekac,az sie uda.A tu wlasnie dzisiaj,chyba znowu niestety nadciaga ta niechciana @...Na razie zabarwiony sluz,ale to chyba to...Zdesperowana kupilam test owulacyjny,moze to pomoze...
 
Ja sie martwie ta niemoznoscia zajscia w ciaze,ale za to moj maz podchodzi do tego z humorem.Wlasnie przed chwila wrocil do domu.Podzielilam sie z nim ta smutna wiadomoscia,ze pewnie znowu nic,a on na to:"Ojej,jaka szkoda! Myslalem,ze sie uda!To moze w nastepnym miesiacu sprobuj z kims innym?! W koncu chodzi o nasze dziecko!" Po czym dodal,ze przynajmniej nie musimy zmieniac samochodu (w naszym aktualnym nie zmieszcza sie dwa foteliki).
 
reklama
dobry wieczor wszystkim mamom staraczkom!!!!!

Ja tak czasami podgladam sobie wasz watek, troche sie wstydze zeby sie wtracic:-):-):-):-):-):-)
Kibicuje wam bardzo mocno. Ja tez sie staram ale nie moge sie podlaczyc do waszych testowanek:-:)-( bo ciagle nie dostalam okresu od porodu. Wiec nie wiem czy mam wogole owulacje a nawet jak mam to nie wiem kiedy:))))
 
Do góry