reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Hej kobitki ja już prawie się odgrzebałam, został mi jeszcze duży pokój i okno tam:szok:.
Witaj aga2 :-)
Nikola jak zdrówko Twoje i małej? Wysyłasz do przedszkola? Moja dziś idzie, wiesz, że nawet się cieszy:szok::-D
Włoski to moim skromnym zdaniem też pasują Ci czarne. Ja kiedyś zmieniłam na inny niż blond i skończyło się na tym, że szybko szłam farbować z powrotem. Nie jestem naturalną blondynką a jakoś mi tak każdy mówi, że ten kolor mi pasuje najbardziej.
 
Agnieszka k2 a dużą imprezkę robiłaś
Agnieszka dziękuję mam nadziej że dostanę zapłatę w formie fasoli za te ciężkie roboty:-D
Aga
moją jeszcze pokaszluje szczególnie przy śmiechu:-D ja katar jeszcze mam a do tego zaczyna mnie gardło boleć a co do przedszkola to oj nie wiem kiedy pójdziemy... a co do włosów blond u mnie by było to w formie eksperymentu bo szczerze nie mam pojęcia jak bym wyglądała:-) tobie natomiast bond rzeczywiście pasuje i do cery i do oczu wygląda u ciebie bardzo naturalnie jakbyś zawsze była blondynką a to jest najważniejsze!!!!
 
Dzień dobry dziewczyny:)
Witam się z ciepłą kawusią
images



Widzę że mowa o przedszkolach i naszych pociechach.
Mój Alan do przedszkola chodzi już ponad 2.5 roku i jestem bardzo zadowolona :tak:
 
reklama
moja Wiki chodzi od września z tym że 3/4 czasu spędziła w domu na chorowaniu wice póki co u mnie z przedszkolem jest wiecej minusów niż plusów i zastanawiam się bo jak np będę miała maleństwo(jeśli się uda zaciążyć) w domu to raczej nie będę posyłać bo będę sie bała że zarazi maleństwo aczkolwiek sie nie zarzekam bo może mi sie to zmienić jeszcze z 10 razy;-)....
 
Do góry