reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Aga ja już teraz czuję się dobrze więc i humor mi dopisuje.
Właśnie pałaszuje kotleta:-D
Klaudusia tak powinno być, że jedno z rodziców musi być stanowcze. U nas to różnie bywa, ja jestem raczej uległa a mąż rzadko przebywa z małą więc nie bardzo ma kiedy strofować.
 
reklama
Właśnie założyłam Wikiemu przedostatnie spodnie jakie ma do chodzenia w domu, bo zastałam w majtkach małą brązową niespodziankę... Bleeee! Muszę się za niego wziąć, bo w wakacje nie dam rady z dwójką.
Maja wykorzystuje, że Wiki ma na ten okres w miare dużo spodni i rajstop :-D Ja się nie poddam, więc będę pisać jak to u nas idzie. Ale na razie nie najgorzej. Jak zrobi siku w nocnik to woła że zrobił a tak to siedzi na nim bez jakiś tam zbędnym krzyków.
Agnieszka ten suwaczek zaczyna mnie przerażać!!!! :-D Jeszcze tylko luty, marzec i w kwietniu już koniec... Kiedy to zleciało...
 
Będzie leciało to wiosną, moment i na porodówce:-)
Narazie czekam na kopniaki, widziałam długie nóżki więc może już niebawem:-)
 
reklama
Do góry