reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Witajcie kochane, mam nadzieje, ze i mnie pamietacie? Testuje we wtorek, prosze o kciuki :-) Gratuluje wszystkim, ktorym sie udalo! 3mam kciuki za te, ktore probuja!
 
Witajcie kobietki!!!
A propo's testow na owulacje to na allegro mozna kup9ic takie wpaskach sa bardzo tanie i jest ich duzo. Ja tez niewiem kiedy pojawia sie owulacja gdyz moje cykle sa tez bardzocrozregulowane nieraz nie mam wogole okresu w miesiacu....tzn bylo tak przed urodzeniem pierwszego dziecka. Teraz moj synus ma pół roku i od 2 miesiecy nie karmie i dopiero teraz dostałam@ myslama ze juz jestem w ciazy a tu jednak niespodzianka ( zła). A gdsy staralismy sie o pierwszego to działalismy codziennie i sie udało po 3 miesiacach ale dopiero w tym ostatnim codziennie a pierwsze dwa to tak psoradycznie....widocznie trza saie bardziej starac... : Buziaczki dla Was kobieki:)

powodzenia!!!!!!!! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Witajcie,
Mam juz 3 letnia coreczke i to byla moja pierwsza ciaza i bez wiekszych problemow. Po 2 latach mialam ciaze pozamaciczna i operowano mnie w 6 tc. Stracilam jeden jajowod.
Teraz znowu sie staramy (od 10 mies) i przez caly ten czas ludze sie, ze moze wlasnie teraz. Objawow doszukuje sie we wszystkim, a ze tym razem zadnych nie mam (wczesniej na 3-6 dni przed @ bolaly mnie piersi, a w drugiej polowie cyklu mialam bole jajnika) i temperatura w pochwie 36.9 (nie wiem, czy wystarczajaco wysoka) moze to bedzie tym razem. Jutro termin @....
Pozdrawiam wszystkie staraczki.
 
witam staraczki:) my z mezem zaczynamy kolejne starania od sierpnia-wrzesien wiec niebawem do was dołączę:)
3mam kciuki za was!!:tak:;-)
 
reklama
och dziewczyny czytałam wasze posty i szczerze mówiąć troche mam obawy ponuieważ planujemy z mężem drugie dziecko i boję się że nasze starania będą takie jak u Was czyli długie i bez rezultatów,ale mam wielką nadziję że może nam się uda :)pozdrawiam
 
Do góry