reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, popatrz co juz potrafie!!!

Dla Filipa ostatnio ulubioną pozycja jest stanie jak go ktoś oczywiscie trzyma....uwielbia uginać wtedy nogi w kolanach i prostować...tak jakby chciał wyskoczyć do góry...:-D:-D no a dzięki temu bardzoooo wzmocnił mu sie kręgosłup i już pozwala sobie na dłuższe posiadówki:tak::tak:

nie wiedzieć też czemu uwielbia teraz leżeć na brzuchu....:rofl2::rofl2: nawet tak śpi...:sorry2::sorry2:
 
reklama
Pewnie masz rację Lenulka, Oli też tak sprężynowała. A teraz jak wstaje przy łóżeczku to trzyma się tylko jedną ręką (tzn puszcza rękę jak już wstanie). I próbuje nogi przesuwać, ale jeszcze nie za bardzo chcą jej słuchać :-D
 
Gratulacje dla Julci :tak:
Oli też tak często raczkuje z podwiniętą nóżką, zwłaszcza jak się do czegoś spieszy i nie chce marnować czasu.
 
moja lenulka narazie siedzi jak ja posadzimy sama nie siada ale za to pelza i trula tak ze nie mozna jej na chwile zostawic samej:)

mam pytanie co robicie aby pazurki nie byly takie ostre ja obcinam obcinaczem zaokraglajac brzegi ale i tak sie nan stop drapie ostanio zrobila sobie szrame na policzku.chyba niedlugo zaczne jej pilowac te pazurki :)
 
I jakby tego bylo malo sama jakies 10 min. temu wstala w lozeczku, ale za raz sie przewrocila:happy2::-p ale i tak jestem dumna z niej.
Kasiad, ten widok jak ona idzie z podwinieta nozka mnie bawi...Oliwia mojej siostry tak raczkowala...normalnie boki zrywac:-D:rofl2:

co do pazurkow to nie wiem co by mozna bylo zrobic, Julka tez ma strasznie je ostre:sorry2:i drapie sie ostatnio w uszkach...
 
I jakby tego bylo malo sama jakies 10 min. temu wstala w lozeczku, ale za raz sie przewrocila:happy2::-p ale i tak jestem dumna z niej.
Kasiad, ten widok jak ona idzie z podwinieta nozka mnie bawi...Oliwia mojej siostry tak raczkowala...normalnie boki zrywac:-D:rofl2:

co do pazurkow to nie wiem co by mozna bylo zrobic, Julka tez ma strasznie je ostre:sorry2:i drapie sie ostatnio w uszkach...
dzis czytałm, ze dziecko grzebiace lub drapiace sie w uszka to oznaka swedzacych dziaseł:szok:
 
reklama
Do góry