reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, popatrz co juz potrafie!!!

reklama
Uczyłam dzis Kube pokazywać,"ale dobre" klepiąc się po brzuszku,a on za każdym razem radośnie bił mi brawo.W koncu załapał i klepie sie po udzie.Jutro poćwiczymy dalej...A ile radochy przy tym miał...:-D:-D:-D
 
Uczyłam dzis Kube pokazywać,"ale dobre" klepiąc się po brzuszku,a on za każdym razem radośnie bił mi brawo.W koncu załapał i klepie sie po udzie.Jutro poćwiczymy dalej...A ile radochy przy tym miał...:-D:-D:-D
Oli też najczęściej klepie się po udzie, czasem trafi w brzuch, ale jednak w udo częsciej się klepie :-D

Oczywiście gratulacje dla maluchów zdobywających nowych umiejętności.

Oli też się dziś czegoś nauczyła. Zawsze po jedzeniu, kiedy jest pusta miseczka, mówię do niej "nie ma". I dziś powtórzyła po mnie pytająco: "E ma?"
 
I ode mnie tez.
Konrad w kocu zaczal robic papa w sposob kontrolowany.Dzieciki jak ida do szkoly,to sie strasznie ciesza,ze im kondzio macha:-).I tylkiem tez rusza jak mowie:"hopsia,hopsia",ale to juz okolo 1,5 miesiaca;-)
 
Ale dzieci sie szybko ucza :tak: Jenni przez HOPA HOPA zajazyla ze mozna sie przemieszczac lub slizgac jak kto chce na pupie tak ze nici z raczkowania Jenni poprostu bedzie sie przemiszczac w taki sposob tak moj maz za niemowlecia :-D pokims to musiala miec:tak:
 
Spryciula z Jenni.Mój kuzyn tez tak się przemieszczał po podłodze baaaaardzo długo.Zabawnie to wylądało.:-D:-D:-D
 
reklama
Gratulujemy, wszystkim dzieciom zdobywania nowych umiejętności. :tak:
Lenka ostatnio zakumała "cześć" i podaje rękę, "piątka" i klepie w rękę i "papa" ale to czasami :-)
 
Do góry