reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, popatrz co juz potrafie!!!

reklama
My na szczescie mamy to juz za sobą teraz tez mamy niekapek z canpol i jestem zadowolona a jak miałam z aventu to z niego się lało, ciągle miałam mokro w torebce
 
nb9646z.jpg
SklepDlaDziecka.pl
My mamy dokładnie taki i Jesteśmy bardzo zadowoleni.(Ten pomarańczowy)
 
Oliwka też bardzo lubi pić ze zwykłego kubka, nawet bardzo :tak:
A jak pije z niekapka to nałyka się bardzo dużo powietrza i potem siarczyście beknie sobie :-D

Oliwieczka, jak Zosia pije z niekapka Aventu, to zanim go schowasz do torebki, to najpierw przechyl kubek tak, żeby się wylało to, co już naleciało do ustnika, bo pewnie to Ci się wylewa do torebki. Jeśli wylejesz te resztki picia z ustnika a niekapek będzie nadal przeciekał, to znaczy, że masz uszkodzony zaworek. Nam się nic z niekapka aventu nie wylewa, tak jak Karolinie.
 
SklepDlaDziecka.pl
A my mamy ten bidon niekapek. Jestem z niego bardzo zadowolona. Mam też kubek niekapek Nuby, ale zdecydowanie lepszy jest bidon.
my tez mamy ten bidon i jest reelacyjny
w przeciwienstwie do innych niekapków ten nigdy nie cieknie
aventowe jak dzieci chodza i nosza kubki w łapce i nimi trzesa leja sie jak nic a TEN bidon nic a nic
nie znam innego lepszego

a co do kubków z Tommee Tippee to one podobno nie sa odpowiednie do nauki bo zeby sie napic trzeba zgryzc ustnik zeby leciało
 
reklama
Do góry