reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po godzinach...zainteresowania, hobby, książki - wszystko :-)

reklama
Polecam serdecznie tę książkę - bardzo ciekawa, zupełnie inna niz te co dotychczas czytałam :-)
Dziecko śniegu - Eowyn Ivey - Lubimyczytać.pl

polecam również te ksiażki
Woda różana i chleb na sodzie - Marsha Mehran - Lubimyczytać.pl - cz. 1
Zupa z granatów - Marsha Mehran - Lubimyczytać.pl - cz. 2
Ostatnio co robiłam to stroiki na świeta Bożego Narodzenia
DSC08057.jpgDSC08059.jpgDSC08066.jpgDSC08067.jpg
 

Załączniki

  • DSC08057.jpg
    DSC08057.jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 81
  • DSC08059.jpg
    DSC08059.jpg
    37,9 KB · Wyświetleń: 87
  • DSC08066.jpg
    DSC08066.jpg
    43,1 KB · Wyświetleń: 81
  • DSC08067.jpg
    DSC08067.jpg
    49,3 KB · Wyświetleń: 88
Kati super te stroiki :)

Olga też się zastanawiałam nad maszyną ale nie mam jej już gdzie postawić a najbliższe mc raczej rozpieszczać nie będą ehhh szkoda... może kiedyś ;)
 
Olga też się zastanawiałam nad maszyną ale nie mam jej już gdzie postawić a najbliższe mc raczej rozpieszczać nie będą ehhh szkoda... może kiedyś ;)

może ktoś ma do pożyczenia/oddania? ja też wzięłam od dziewczyny mojego brata, sama bym nie kupowała, bo szkoda mi 300-400 zł na maszynę, zwłaszcza że zawodowo czy zarobkowo nie szyję, a pierdoły dla siebie tylko (;
 
Olga super te materialy! A ja bym nawet wydala te 300-400zl ale ja antytalencie... Co najwyzej moge wymyslac co bym chciala ale z realizacja to by ciezko bylo ;) no i ja rypnieta jestem i niby strzelac nikt z tego nie bedzie, ale lubie jak sa idealnie kolory dopasowane ;) nawet przy glupich recznikach kolory dobieram... No nie soba bym byla gdyby mi sie cos gryzlo kolorystycznie. Aaa i drugie moje zboczenie "symetria"... No i nic na to nie poradze! Zreszta tak mi dobrze.
 
Olga super te materialy! A ja bym nawet wydala te 300-400zl ale ja antytalencie... Co najwyzej moge wymyslac co bym chciala ale z realizacja to by ciezko bylo ;) no i ja rypnieta jestem i niby strzelac nikt z tego nie bedzie, ale lubie jak sa idealnie kolory dopasowane ;) nawet przy glupich recznikach kolory dobieram... No nie soba bym byla gdyby mi sie cos gryzlo kolorystycznie. Aaa i drugie moje zboczenie "symetria"... No i nic na to nie poradze! Zreszta tak mi dobrze.

kochana, prułam ten przytulak 4 razy, bo krzywo był q;
 
reklama
Monia ja też świrnięta jestem na punkcie symetrii i dopasowań kolorystycznych. Ręczniki mamy różne, bo sprezentowane i strasznie mnie to wkurza, hehe.

Fajnie, że strzelasz:) Też bym bardzo chciała. Na razie próbowałam tylko z śrutówki i ekstra było i miałam najlepszą celność z towarzystwa:D
 
Do góry