reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama Egoistka

reklama
a ja bym poszła w fiolety, buty, szal, korale, kolczyki, zaszalałabym z kolorem, widziałam ostatnio połączenie filetu z czerwienia cudnie to wyglądało niesztampowo, ładny makijaż, czerwone paznokcie
A sukienka piękna!!!
a buty oczywiscie jakies lekkie szpilki bo sukienka jest zwiewna moze cos w tym stylu http://moda.allegro.pl/item1006468491_venecja_style_roz38_purple_sexy_szpileczki.html
ta panna na zdjęciu ma czerwone paznokcie zobacz jaki ładny efekt daje połączenie fioletu z czerwienia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ivaz - podoba ci się serio?? Wiem, ze nie lubisz różu. A mnie się zachciało czegoś kolorowego :)
Fiolety też by mi pasowały bo mam te fioletowe buty, tylko nie wiem czy one się będą nadawać. Wesele wprawdzie za miesiąc ale musze na raty się kompeltować :)
 
Eve akurat tej sukienki odcień różu jest sliczny lubie tez róż w odcieni fuksji taki mocny nie lubie takiego majtkowego różu, jaki jest w sklepach na wieszakch z ciuszkami dla dziewczynek, a juz jak widze małą ubrana od stóp do głów i jeszcze w różowym wózku to az mdli o tej słodyczy.
Co do proponowanego fioletu miałam na myśli odcień śliwki, myslę ze dłaby takiej głębi i elegancji a fason sukienki dodaje frywolności. Buty bym założyła lekkie i odkryte na szpilce
Ale to moje zdanie, a żadnym znawca mody nie jestem, myslę tylko ze takie połączenie fajnie by wyglądało.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Maniulka ta sukienka, której linka podałaś jest przepiękna!!!

Eve Twoja też śliczna!! szkoda że nie mogę chodzić w takich krótkich sukieneczka i faktycznie pasuję i fiolecik i śliweczka i pomarańcz, kolory przełamią ten róż :) oczwyiście czekamy na zdjęcie w kreacjii :)
 
Do góry