reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama Egoistka

reklama
maniulka, bo na wieszaku to ona tak dziwnie wygląda, musiałabym ją ubrać (w swoim czasie - na roczek Ady), mam do tego czarne leginsy i szary pasek z gumy :tak:

Spodnie są takie jak lubię - na kant i krój "mój". Ale roamiar mnie przeraził 34 :szok: chyba cos oszukane bo 36 to bym się jeszcze zgodziła:-)
 
bo to od sklepu zalezy ja na przykład bardzo lubie kupowac w jackopcie bo nagle okazuje się, że zakładam spodnie 34-32:szok: a w zary spodnie to w 40 albo 42:szok: różnica spora:) ale wtedy w zarze to się trzy razy nogawkami opleść mogę:-D Eve spodnie bomba - tunikę musisz założyć bo jakoś mnie nie przekonuje, ale Ty jestes elegancka babeczka więc na pewno wyglądasz super:-p

ja pamiętam Twoje buty, i postanowiałam na wiosnę kupi sobie balerinki w jakiś odjazdowych kolorach a nie tylko czarne i brązowe. bedzie szalała mamuśka:-)
 
reklama
Do góry