reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam ząbek!!!

Ale dla Pszczoly tez moglby ktos jakis limeryk wyskrobac:tak:
Ja za duzego talentu pisarskiego to nie mam, ale moze w wolnej chwili strzele jakies "dzielo" nt. owlosienia Pszczolki :-):-):-)

AgaMonika, u nas 9 sztuk przebitych, ale kolejnych jak narazie nie widac ;-) Sara i Ala maja najmniej zebolkow wsrod sierpniaczkow.
A kiedy przebil sie Twojej malej pierwszy zabek tak w ogole? Bo Sarze w czerwcu 2007 :-p
 
reklama
u nas dzis była premiera mycia ząbków z pasta:tak: Ami próbuje pluć ale jej kiepsko wychodzi:-p za to samo nakładanie pasty(choc w mikroskopijnych ilosciach) sprawia jej wielka frajde:tak:no i tak moze stac i szorowac cały dzień:confused2:
 
Mada pamiętasz jak się zastanawiałyśmy które to ząbki 4 czy 5 u naszych dzieci??
No więc u Mikiego to są jednak 4 bo wczoraj wybiła się trójeczka i dla następnego ząbka już miejsca nie będzie. :-)
 
Ami zaczęła pluć, komicznie to wyglada ale poczatki są niezłe:tak:i teraz szorowanie bez pasty w ogóle w gre nie wchodzi...no bo kto to widział żeby zęby myc bez pasty:-p
Dorota- u Ami sa takie przerwy ze między kazdego zęba jeszcze jeden by wlazł:-p a teraz czekamy tylko na piatki choć jakoś akurat za 4 nie wiedze miejsca na jeszcze 5:eek:
 
reklama
Do góry