reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam ząbek!!!

Piotrus tez nie pluje, ale myje zeby z pasta juz od dluzszego czasu. Tyle jej dostaje, ze nie powinna zaszkodzic. I tak, jak Wasze dzieciaczki moglby myc zeby caly dzien. Jak tylko zobaczy otwarta lazienke to nie przepusci. :-D Szczoteczke musze mu wymieniac co tydzien, bo po tym czasie do niczego sie nie nadaje. :baffled:
 
reklama
Pietnasty zabek za nami. Czekamy jeszcze na jedna trojke i widze, ze z jednej strony piatka zaczyna rosnac - juz sa wybrzuszenia w ksztalcie zabka, pozostale trzy miejsca sa gladziutkie.
Co do mycia to Jaga nie pluje, tez plyka, ale za to kilka razy trzeba jej szczoteczke plukac. Dopiero od kilku dni zaczela myc naprawde zabki i pozwala mi poszczotkowac sobie troche, a poza tym to tez kilka razy dziennie - to samo z myciem raczek, najchetniej by to robila bez przerwy. Co do zmiany szczoteczki to mamy teraz dwie nowe, a jedna wyrzucilam, bo Jaga myla nia wanne :baffled:
 
Karoo, to gratulacje! :-) Jeszcze troche i bedzie miala Jagodka full komplecik pieknych perelek w buzince :tak::-):tak:

Co do mycia to Sara mi tez pozwala myc sobie zabki - na poczatku zawsze przez chwilke ja jej myje, a pozniej oddaje jej szczoteczke i w jej wykonaniu to jest bardziej zabawa niz mycie, ale nasladuje ruchy szczoteczki naprawde niezle :tak::-)
 
brawo dla Jagodzianki!!
Alka stanęła przy 16 ząbkach, do piątek mi się nie spieszy, bo u nas co zęby szły to ucho było od razu:confused:
 
sandra- ja julci tez jeszcze szczoteczki nie wymieniałam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

u nas zębów 12:tak: trójki wychodzą i wychodzą, ale jakoś wyjść nie chcą:-D
 
ja juz nie zlicze ile my szczoteczek wymieniliśmy, albo one takie miekie albo co...po paru dniach wygladaja jak szczotka do klozetu;-)no albo Ami zaczyna przy okazji czyscic kafelki i wszysko co wokół niej:baffled:

my tez czekamy tylko na piateczki i tez za bardzo mi sie do nich nie spieszy bo mała traci podczas przebijania sie apetyt...mamy czas:-p
 
reklama
my pierwsza szczoteczkę już pożegnałyśmy, ale służyła raczej do zabawy, a teraz Alka ma dwie i czyści na zmianę, tradycyjną i elektryczną, chyba wydłużę im czas pobytu w naszej łazience:-):-):-)
 
Do góry