reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam synusia, bede miec synusia, chce miec synusia.

ja rodzić mogę jeszcze wiele razy ale żeby nie musieć być w ciąży ;-) poród był super ale ciąża to jakaś masakra, ciągle coś mnie bolało, ciągle byłam spuchnięta, te wymioty, zachciewajki, do tego chodziłam rozdrażniona, brzydka, gruba.... masakra!
USG: za pierwszym razem marzyłam o córeczce jak lekarz powiedział że synuś to jakoś tak dziwnie mi się zrobiło i nie mogłam się z tym oswoić przez kilka tygodni a za drugim razem czułam że to znowu synek i choć chciałam mieć córeczkę to wcale nie byłabym smutna z drugiego synka a tu lekarz mówi że to raczej babeczka i też mi dziwnie było przez resztę ciąży ( i zrozum tu kobietę) ale po porodzie nic się nie liczy bardziej niż wiadomość że dziecko zdrowe a jaka płeć to nie ważne :-)
 
reklama
ja rownież marze o synku;-)By miec dwóch mężczyzn swojego zycia, dużego K i małego K juniora podobnego do swojego tatusia;-)
 
Witam dziewczyny :)
Również mam synka wiec postanowiłam sie przyłączyć, ma na imię Olek 8 miesięcy, jest przesłodki. Najcudowniejsze dziecko pod słońcem. Niestety ciąży nie wspominam miło,zaczeło sie już w 4 tygodniu (plamienia), dwa razy na patologi, drętwienie dłoni, paraliż prawej strony twarzy, w 5 miesiącu skurcze przwidujące, ciągłe napinanie, wymioty do 6 miesiąca, ciągle zgaga, 22 kg wiecej, nabrzmiałe nogi, przykłuta do łóżka od 5 miesiąca, coś okropnego. Za to poród bardzo szybki :) ale nie bezbolesny hyhy. Mimo tych przeżyć, jestem szczęliwą mamą i żoną. Kamila 28 lat. Pozdrawiam.
 
WITAM Babeczki :-)


paulina - ja tez daleko te plany :p w zasadzie w ogole nie chcialam znowu tego przechodzic - ciazy,porodu, ale dziecko miec to owszem za pare lat chyba ze sie trafi jakos wczesniej :-Duwazac trzeba, no parka fajnabybyla ale synus u mnie przewaza moze dlatego ze wiedzialabym juz co i jak przy nim "robic" a z dziewczynka trzeba niektore rzeczy inaczej :-D
moj maly wlasnie ucial sobie 2 drzemke :-) moj aniolek

to identycznie jak u mnie :-):tak: drugie dziecko i bym chciała ale nie porodu!
Również mam synka Kuba 1,5 roku i już smacznie śpiii :-)

Iwonka 1985 współczuje maleńkiej.. niech będzie zdrowa :) a i pochwal się córcią :tak::-)
 
Ja tez mam synusia :) Alan dzis skonczyl 11 tygodni:))))
Od kiedy dowiedzialam sie ze jestem w ciąży czulam ze bedzie chłopak :)
Po pierwszym usg, w 7 tyg ciąży pokazalam zdjecie mężowi i mowie "to twoj syn" to sie ze mnie smial ze jestem taka pewna jakby bylo juz widać, a ja to to prostu czułam :)
 
Witajcie:) ja też mam synka, a nawet dwóch:) szczerze początkowo bardzo chciałam dziewczynkę, ale później zauważyłam dużo plusów w posiadaniu chłopaków:)
 
witam! no to dziewczyny dolaczam sie do Was! :-) mam syna Oskara ma przeszlo rok i teraz jak sie wczoraj dowiedzialam rowniez czekam na syna ktory pojawi sie na swiecie w listopadzie :))
pozdrawiam :)
 
reklama
Do góry