reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Mam apetyt....przepisy dla mam karmiących i nie tylko :)

Maju- jeszcze bardziej się napaliłam na "kawomat" ale dobra koniec nie będę już smęcić :-p
Aniu- daj znać jak wyszedł obiadek bo brzmi fajnie :tak:
Majowa- ja akurat nie pomogę ale z ogromną przyjemnością sama być taką zupkę upichciła
 
reklama
Majowa, ja nie jadłam:shocked2:.
Ania, ciekawy przepis. Ja już robiłam kurczaka w śmietanie i właśnie sobie przypomniałam jak dawno go nie robiłam i jak go lubiliśmy .
Futrzaczku, czytałaś na maju o moim śnie? Ekspres to był.
 
Matusia- jeśli już to właśnie na taki co robi najwięcej różnych kaw itp ! i czy właśnie dolce gusto jest taki ? chyba najlepiej popytać w sklepie ?
 
Matusia do kawiarki do dolnego pojemniczka wlewasz wodę, do drugiego wsypujesz kawę, stawiasz na gazie i czekasz. Kawa parzy się pod ciśnieniem na takiej samej zasadzie jak w ekspresie, tylko samodzielnie i podobnie można robić różne kawy, bo sam proces parzenia jest wszędzie taki sam, decyduje ilość kawy i dodatki.
 
z kapsułek te kawki są dobre, ale bardzo chemiczne.I drogie.Na moim kawalerskim mieszkaniu stoi taki ekspresik, więc znam z autopsji:).Z takiego ciśnieniowego ,z dobrym młynkiem, kawa niemarketowa to jest dopiero różnica.
No ale rzeczywiście inwestycja w taki ekspres jest spora.
A jak ktoś ma mniej do wydania, to naprawde lepiej kupić zwykły przelewowy.Albo parzyć kawkę wg przepisu Hope.Tylko dobra kawkę.Szkoda kasy na Tchibo,Jacobsy itd
Mój mąż jest zboczencem kawowym, stąd te moje wywody.Chcąc nie chcąc uczestniczę w jego zboczeniu:rofl2:
 
reklama
Jaipur , Hope- wszystko racja racja ale jak ktoś ma lenia to kapsułeczka pstryk i kawusia zrobiona a tak ile czasu zejdzie aż się tej kawy w końcu odechce .... :confused2::-D;-)
 
Do góry