reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

@SocPat rzeczywiście do tanga trzeba dwojga i bez zgody partnera nie zrobisz ani inseminacji, ani in vitro. A dlaczego jest przeciwny? Z powodów finansowych, czy innych? Może z nim trzeba porozmawiać jeszcze raz. Bo budowa może czekać, a z ciążą wiadomo jak jest. A może będziemy miały szczęście i w tym cyklu zaciążymy :-) A jak nie, to musimy się obie zacząć wkręcać w urządzanie domu i ogrodu i sobie to wszystko na nowo przewartościować...
Finanse przede wszystkim...
Będzie dobrze :-) już mam dorosłą pannicę :)
 
reklama
@wisna i @SocPat ja z nowym rokiem zakonczylam starania i próbuję przewartosciowac swoje myslenie i potrzeby ale niestety ciagle jest to bardzo trudne tym bardziej że wczoraj minął rok od czasu kiedy straciłam mojego aniołka trzymam kciuki za wasze owocne starania i pamietajcie ze ja jak poprzednio odpuscilam i pogodzilam sie ze niestety mój czas minął to wtedy się udało ale tym razem już nie mam złudzeń cieszę się ze mam cudowną rodzinę i wnusie która w pewien sposob rekompensuje mi moje braki ...
 
@wisna i @SocPat ja z nowym rokiem zakonczylam starania i próbuję przewartosciowac swoje myslenie i potrzeby ale niestety ciagle jest to bardzo trudne tym bardziej że wczoraj minął rok od czasu kiedy straciłam mojego aniołka trzymam kciuki za wasze owocne starania i pamietajcie ze ja jak poprzednio odpuscilam i pogodzilam sie ze niestety mój czas minął to wtedy się udało ale tym razem już nie mam złudzeń cieszę się ze mam cudowną rodzinę i wnusie która w pewien sposob rekompensuje mi moje braki ...
Wiem, że będzie ciężko, dlatego też nie chcę brać antykoncepcji, tylko jakoś się ustawić żeby były regularnie miesiączki, a może jakiś cud się zdarzy...
Chociaż bez stymulacji raczej na owulację szans nie mam, więc pewnie nic z tego nie będzie. Ale nie chcę faszerować się anty...
 
Witajcie kochane.
Przepraszam że nie było mnie troszkę ale multum zajęć przy małej i inne obowiązki troszkę zajmują mi czasu.U nas wszystko dobrze.Ola ma już 7 tygodni i jest cudowna.
Trzymam kciuki za Was wszystkie.
Jeśli się uda wstawię małej zdjęcie bo coś nie chce wejść
Buziaki.
 

Załączniki

  • IMG-20180221-WA0012.jpeg
    IMG-20180221-WA0012.jpeg
    1 015,8 KB · Wyświetleń: 105
Witajcie kochane.
Przepraszam że nie było mnie troszkę ale multum zajęć przy małej i inne obowiązki troszkę zajmują mi czasu.U nas wszystko dobrze.Ola ma już 7 tygodni i jest cudowna.
Trzymam kciuki za Was wszystkie.
Jeśli się uda wstawię małej zdjęcie bo coś nie chce wejść
Buziaki.
Śliczna pannica akurat do Antosia od chrzaszczyka
 
reklama
Wczoraj przyszedł okres[emoji17]. Teraz tylko czekać na inseminację... Na dodatek nie ma jeszcze wyników wymazu a jutro rano wizyta. Mam nadzieję, że dotrą bo w przeciwnym wypadku wizyta u gina będzie na marne jeśli się okaże, że dalej mam bakterie. Powoli zaczynam się bać. Prawie wszystkie piszecie tu o drugim, trzecim, czwartym dziecku a ja chciałabym chociaż jedno..ech

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana daje slowo moje ze doczekasz sie
Ja 3 lata temu prsgnelam jednego
Skad mialam mysoec ze od raxu po porodzie bedzie nastepne, szok szok
Zycie niespodzianka


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry