reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mały przyrost beta, mały zarodek

Dołączył(a)
13 Kwiecień 2021
Postów
8
Hej,
Pod koniec 6 tygodnia ciąży zrobiłam USG, niestety zarodek miał tylko 3 mam, nie było widać też serca. Dostałam skierowanie na sprawdzenie beta HCG - w sobotę wynik wynosił 48765, dzisiaj 78367.
Czy ten przyrost jest zbyt mały? Czy powinnam nastawiać się na najgorsze?
Usg mam dopiero w czwartek, ale po dzisiejszym wyniku mam same czarne myśli.
Jest to moja pierwsza ciąża i chyba nawinie zakładałam,że wszystko pójdzie ok
 
reklama
Przy tak wysokich wartościach, nie sprawdza się już przyrostów. Beta zwalnia i jej wzrost jest już bardziej indywidualne. Nie pozostaje Ci nic innego tylko czekać na wizytę. Niestety, nie wygląda to zbyt optymistycznie, przy becie ok 10 tyś. powinna być już akcja serca.

Ja bym na twoim miejscu skonsultowała się u innego ginekologa.
 
Przy tak wysokich wartościach, nie sprawdza się już przyrostów. Beta zwalnia i jej wzrost jest już bardziej indywidualne. Nie pozostaje Ci nic innego tylko czekać na wizytę. Niestety, nie wygląda to zbyt optymistycznie, przy becie ok 10 tyś. powinna być już akcja serca.

Ja bym na twoim miejscu skonsultowała się u innego ginginekologa
 
Hej,
Pod koniec 6 tygodnia ciąży zrobiłam USG, niestety zarodek miał tylko 3 mam, nie było widać też serca. Dostałam skierowanie na sprawdzenie beta HCG - w sobotę wynik wynosił 48765, dzisiaj 78367.
Czy ten przyrost jest zbyt mały? Czy powinnam nastawiać się na najgorsze?
Usg mam dopiero w czwartek, ale po dzisiejszym wyniku mam same czarne myśli.
Jest to moja pierwsza ciąża i chyba nawinie zakładałam,że wszystko pójdzie ok
musisz być dobrej myśli jest tu wiele informacji i historia że często serduszko zaczyna bić w 8 tygodniu ciąży trzeba być dobrej myśli
 
Hej,
Pod koniec 6 tygodnia ciąży zrobiłam USG, niestety zarodek miał tylko 3 mam, nie było widać też serca. Dostałam skierowanie na sprawdzenie beta HCG - w sobotę wynik wynosił 48765, dzisiaj 78367.
Czy ten przyrost jest zbyt mały? Czy powinnam nastawiać się na najgorsze?
Usg mam dopiero w czwartek, ale po dzisiejszym wyniku mam same czarne myśli.
Jest to moja pierwsza ciąża i chyba nawinie zakładałam,że wszystko pójdzie ok
Ja na pierwszej wizycie byłam dokładnie w 6tc+3d i nawet zarodka nie było widać, sam pęcherzyk i ciałko żółte.
Za to w 8tc był zarodek i serducho.
Nie masz czym się przejmować, ja ani razu nie byłam na becie właśnie po to żeby nie analizować i mamy się dobrze. Dziś 27tc+2d.
 
U mnie było podobnie. W okolicach 6t usłyszałam, że to prawdopodobnie puste jajo, a beta była w okolicy 50tys. Tydzień później był widoczny zarodek, a dwa tygodnie później pokazało się serduszko :) aktualnie jestem w 12tygodniu ciąży :)
Ja na pierwszej wizycie byłam dokładnie w 6tc+3d i nawet zarodka nie było widać, sam pęcherzyk i ciałko żółte.
Za to w 8tc był zarodek i serducho.
Nie masz czym się przejmować, ja ani razu nie byłam na becie właśnie po to żeby nie analizować i mamy się dobrze. Dziś 27tc+2d.
 
Beta na tak dużych wartościach zwalnia ,ja bym się nie przejmowała, u myślę że w czwartek będzie serduszko
 
Próbuje być dobrej myśli, ale łatwo wpaść w panikę... I to oczekiwanie jest najgorsze
serio nie martw się i bądź dobrej myśli ja na początku miałam też mały przyrost bo o 28 % i tego samego dnia zobaczyłam maleństwo z akcją serca , dwa tygodnie później też było wszystko ok czasami tak się zdarza każdy organizm jest inny
 
reklama
Do góry