reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe zakupy :-)

reklama
an fotografia- super mebelki a ciuszki przeurocze, bardzo mi się podobają:tak:

nina- bo chusty to właśnie są takie długie żeby się można było opętać.

Mojeboje- fajowy wózek. :tak: siwe bardzo modne teraz,

Jouluatto- super

Milenka- czekam na zdjęcie wózia:-)

Ewelinka- ten komplecik bardzo popularny na forum nic dziwnego te kolorki. fajne zakupy i bajeczki nawet widze.

Ja byłam w lumpie dzisiaj i małej leginsy kupiłam takie na rok i bluzeczkę jutro pokaże
 
Uprzejmie donoszę, że na stronie Smyka są promocje na akcesoria do karmienia. Kupiłam sobie wymarzoną dojarkę:D przecenioną o stówkę, więc jestem zachwycona.
 
A ja ostatnio gdzieś czytałam że w tym okresie ciąży można czytać do brzuszka aby maleństwo słuchało mamusiowego głosu i najlepiej rymujące się wierszyki :-) więc od jutra zaczynamy :-)
 
Uf prawie ostatnie zakupy zrobione. Lozeczk z materacem zamowione i dodatkowa komodka tez. Co prawda z tej komody pewnie srednio bede zadowolona bo to tylko 60cm szerokosci i szuflady chyba nie za wysokie. Ale to ma byc jako dodatkowa raczej na jakies drobiazgi typu czapeczki, skarpetki, sliniaki itp. ktore walaja mi sie wszedzie. A tak Tymek dostanie swoja szuflade na drobiazgi i Ignas swoja. I pewnie dorzuce jeszcze ubranka takie odswietne typu koszule, bo tez mi sie zawsze mieszaja z tymi uzywanymi na codzien. No na pewno cos wymysle a zawsze jakies dodatkowe miejsce bedzie. Jesxcze jak juz zlozymy lozeczko to pomysle nad tymi pokrowcami z ikei pod lozko.

Dla malego moze dokupie jakis ladny komplecik wyprawkowy, zeby mial cos nowego. No i dla siebie jeszcze te staniki do karmienia. I moge sie pakowac ;-)
 
reklama



nina2013
te chusty to tak specjalnie długaśne, są różne sposoby wiązania, można poszperać w necie.
Moja położna obiecała spotkanie na szkole z babeczką od chustowania, mam nadzieję, że zdążę, z racji tego, że wózka nadal nie mam to temat mnie mocno interesuje ;-)

Dzięki dziewczyny za tyle miłych słów odnośnie moich ostatnich zakupów :-)
Coś pisałam, że mam czas do środy bo wtedy najpóźniej przyjedzie komoda... No to przyjechała wczoraj i biegnę dziś po proszek ;-)
Te piękne mebelki są okrutnie ciężkie, wczoraj mój mąż z teściem targali szafę na drugie piętro przez 30 min. na giętkich nogach... jej jaki stres miałam :shocked2: Nie spodziewałam się bo męża mam takiego hm... silnego :cool2:
Miał wczoraj dzień mężczyzny :-)

mojeboje też bym brała szary :tak: Gratuluję zakupu!
Jouluatto - super!
Edysiek - gratuluję okazyjnych zakupów, ja kiedyś chciałam ale był nalot emerytów i jakoś dziwnie sztajfiło... :shocked2: Trafiłam na zły lumpek :crazy:
milenka30 - to czekamy na foty wózka.
marcia331 - super, że finiszujesz, ja już mam wrażenie, że też powoli a dopiero zaczęłam, pewnie wyjdzie w trakcie, że połowy rzeczy nie mam :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry