reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe kąciki/pokoiki

Agulqa, super pokoik, a jego właściciel przesłodki! :)

AZA - poukładane, bo zdjęcie robione z rana ;) Młody ma przy łóżku taką wielką skrzynię na zabawki (widać ją na 3 zdjęciu), więc wieczorem wszystko tam ląduje - nie chciałabyś widzieć jak to wygląda w środku ;)
 
reklama
Nieobecna- super pokoik:) u moich chłopaków nawet rano nie ma takiego porządku :p

Agulqa- slicznie! A tak się balas, że prawie nic nie gotowe.
 
nieobecna, fajny i uporządkowany pokoik :tak:. mojego młodego pokój póki co też taki posprzątany, ale pewnie już niedługo taki stan potrwa :-D

agulqa, no jaki cieplutki. ten przewijak, kocyki, pieluszki... nie wspominając już o słodkim Roberciku. o wiele przyjemniej ogląda sie takie żywe pokoiki niż same meble jeszcze w ciąży. ach <buja w obłokach>
 
Nieobecna śliczny ;-) My jeszcze dywanika nie mamy i zasłon... Nie mogę wybrać ;)

Agulqa u was też jak ładnie ;-) Też mam poduchę ale inną i też będę ją do karmienia wykorzystywać.
 
Ostatnia edycja:
Nieobecna u mnie nie dałoby rady zabawek do jednej skrzyni schować :)))

Agulqa ale ślicznie a lokator jeszcze piękniejszy :)))

Ja dziś ogarnęłam wreszcie łóżeczko więc tylko to mogę pokazać bo mały będzie z nami w sypialni.
 

Załączniki

  • 20141231_134748.jpg
    20141231_134748.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 107
Jeżyk ja się bałam mojemu zostawić pościel do ułożenia bo chyba by się pogubił :)))) Co do karuzelki too kupiłam ją bo od spodu dziecko widzi wzory biało-czarne i one uwagę jego zwracają.
 
reklama
Do góry