reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe kąciki/pokoiki

Laydeek pięknie odpicowany pokój ;-)


Ja dzisiaj w końcu ogarnęłam pokój dziewczyn ;-) nie jest taki fajny dzidziusiowaty jak wasze ale też jestem w sumie zadowolona :p
 

Załączniki

  • 1419193653541.jpg
    1419193653541.jpg
    10,3 KB · Wyświetleń: 101
  • 1419193661067.jpg
    1419193661067.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 95
  • 1419193670746.jpg
    1419193670746.jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 100
reklama
Dagi ja po prostu po jakimś czasie zdemontuje jeden bok i zamontuje barierki zabezpieczającą ;-)
Przy pierwszym maluchu miałam podobny plan jak ty teraz i kupilam łóżeczko 70/140 z opuszczanym bokiem i też możliwością demontażu jednej ścianki ale znudziło mi się i przestało pasować do reszty wystroju i kupiliśmy nowe dla starszego :-D
Femme nasz pokój też nie jest typowo dzidziusiowy ale mi się podoba :-D :-D
 
Oj elutka wiesz jak to.przy pierwszym dziecku, szał ciał i uprzęży;) moje się rozbiera na części pierwsze. Boki demontuje się całkowicie, a z frontu i tyłu odkręca się dol i górę przekłada się w jego miejsce i jest takie dorosłe lozeczko;) zobaczymy. Jeszcze trochę czasu mamy, aż nasze dzieci będą większe:p
 
Wiem wiem :-) też miałam większy szał przy pierwszym :-D teraz wrzuciłam na luz :-) inna sprawa, że ja lubię zmiany :-)
 
reklama
Do góry