reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe kąciki/pokoiki

LayDeek super łozio!!! w ogóle jakie mebelki ładne:)

Dzięki dziewczyny. Gdyby chata była moja to zaszalalam z jakimś kolorem na ścianie albo tapeta na jednej, a tak to tylko odswiezylam ten kolor, który już był.
 
reklama
Dagi, meblik. Sklep meblik. Tylko ceny kosmiczne. Dlatego kupiliśmy używane od jakiejś babki z Chorzowa. Łóżeczko dostaliśmy od męża brata.
 
No kurde jak bym mieszkała w pl to bym sama takie kupiła. A tu w sumie wszystko na jedno kopyto. A w ikei mi się lozeczka nie podobają wiec kupilam to co wydawało mi się najlepsze jeśli chodzi o mój gust. Ale T jedzie do pl w kwietniu samochodem to może znajdziemy sklep i kupimy komode i półkę:) dziękuję za namiary:p z Chorzowa to obok mnie;)
 
Wszystkie pokoiki sweetasne i takie dzieciowe :-)
My dzis dostalismy od mojej kuzynki dwa obrazki do malego
Czekamy na wiertarke i bedziemy montowac polki u Robsona i obrazki
Juz sie doczekac nie moge :-)
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1419189804.761066.jpg
Jest i kołyska!!!
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1419189804.761066.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1419189804.761066.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 63
Ja tam mam wszystkie meble z ikea łącznie z lozeczkiem :-) mi się podobają :-) jutro jak znajdę chwilę to zrobię fotki :-)
Lay super kolyska!
 
reklama
Do góry