reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe kąciki/pokoiki

Agulqa_b tak jsk Marcioszek pisze popatrz w necie tam są takie pomysły ze mi na łeb juz siada ;) choć mam jakąś juz wizję i staram się hej trzymać :)
 
reklama
My mamy sciany jasnozolte. Chcielismy z Ł na jednej scianie walnac wlasnie jakies postacie dla dzieci ale nie na zasadzie byle co byle gdzie tylko wlasnie jakis motyw lasu ze zwierzatkami itp. Z naklejek zrezygnowalismy bo jednak boje sie ze farba bedzie odchodzic a to nie dla mnie, a szablony takie do malowania wielokrotnego uzytku to ja moge wszystko jednym kolorem pacnac, zdolnosci brak by samemu cos namalowac :p i kasy by wziac kogos. Zastanawiam sie wiec czy nie zrobic takiego motywu jakiegos w formie fotorolet a na scianacj wtedy .... ??????
 
Zakochałam się w tym pokoju
 

Załączniki

  • 1415531155025.jpg
    1415531155025.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 90
Alecta sliczny.

Ja rozmawialam z Ł i chyba jednak wezmiemy naklejki. Ze 3-4lata chyba posluza a pozniej najwyzej wezmie sie kogos by jedna sciane wygipsowal jak z farba zejdzie...
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry