reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

a ja musze kupić nowe sanki bo stare spleśniały i zgniły :-( i jako że mam babcię w odwodzie a J. w przedszkolu i tylko wieczorem lub w weekendy będę miała 2 sankowiczów to na Mikołaja moje smerfy dostaną nowe sanki :-D każdy swoje :-D i jak trzeba będzie ciągnąć 2 to albo z tatusiem albo z babcią będę chodzić :-D
Uważam zresztą że w końcu i tak każde bedzie ciągnąć swoje sanki i z nich zjeżdżać (a choćby u nas na ogródku bo jest gdzie) więc jak nie będzie 2 sanek to będzie ciągła bitwa i ryki :-p
 
reklama
Ja wogóle sanek nie mam, ale mam to do siebie, ze nie kupuję tylko czekam na "prezentowe okazje". W rodzinie juz wiedzą, ze mnie sie pyta czego potrzebuję, więc na mikołaja będzie :-)

Aniam wyobraź sobie, ze męża bratowa pogardziła kombinezonem ode mnie. W sumie mogłam to przewidzieć, bo Wiktoria jeszcze nigdy nie miała na sobie innego koloru niż róż. Kij jej w oko. Dzięki temu Adaś będzie miał taki kombinezon, bo polowałam, aż upolowałam. Szkoda, że nie za taką cenę jak od Ciebie miałam.
A na tamtym kto inny skorzysta.
 
dziewczyny czy ktoras z was kupowala juz kalosze dla malucha? czy nie sa nasze pociechy jeszcze za mlode na to? nie wiem ale jakos kolosz dziwnie mi sie kojarzy.. taki wyzszy..., widzialam dzis takie boskie kalosze od nike i sie zastanawiam czy to kupic czy nie?

Justa moja mama kupiła Olce kalosze w biedronce. Tez byłam przeciw ale jak Olka je zobaczyła zakochała się w nich od pierwszego wejrzenia. Na dworze jeszcze w nich nie była bo nie mam odpowiedniej pogody. Poki co czasem chodzi w domu jak jej się przypomni i uda załozyć samej.

Maonka moim zdaniem befado ma zaniżoną rozmiarówkę, więc przymierz koniecznie buty Ali zanim kupisz.
My chodzimy w 23 a kapcie w poniedziałek befado kupiłam 22 i byłam w szoku, że za duże na Ole.
 
Ja wogóle sanek nie mam, ale mam to do siebie, ze nie kupuję tylko czekam na "prezentowe okazje". W rodzinie juz wiedzą, ze mnie sie pyta czego potrzebuję, więc na mikołaja będzie :-)

Aniam wyobraź sobie, ze męża bratowa pogardziła kombinezonem ode mnie. W sumie mogłam to przewidzieć, bo Wiktoria jeszcze nigdy nie miała na sobie innego koloru niż róż. Kij jej w oko. Dzięki temu Adaś będzie miał taki kombinezon, bo polowałam, aż upolowałam. Szkoda, że nie za taką cenę jak od Ciebie miałam.
A na tamtym kto inny skorzysta.

Kij jej w oko niech żałuje . bo super jest cieplutki i ladny. a do brązu moja Ola miała różową czapkę .
 
W kaloszach M. juz śmikał parę razy. Szczególnie jak trawa jest mokra od rosy rano :-) bo M. sobie wymyślił rytuał... ja z J. do przedszkola jade a on musi iść z babcią PAPA ...
 
dzieki dziewczyny, czyli jutro smigamy po te kalosze
wide ze gadka juz o sankach, u nas te z tamtego roku dadza rade, ale jakos o sankach jeszcze nie mysle
 
Kupiłam chłopcom buty zimowe!
Ale nie w Darbucie (cena buta z promocją mnie i tak powaliła bo nie dam ponad 200 zł za buty na jeden sezon!!).
Dla M. kupiłam w cocodrilo. Miałam farta bo z zeszłorocznej kolekcji jeszcze były i przecenione na 67 zł :-) a dla J. kupiłam w smyku za 113 zł...
no i dla J. mam trampki na tenis :-D

Także mamy ze śląska mam do odsprzedania grupony ;-) info na Dagsillegro :-D
 
Marta- ja miałam pas ciązowy- ale oddałam koleżance podpytam czy go ma jeszcze i jak coś dam znaka wieczorem i ci go dam:)

A ja mam pytanie z innej beczki- ostatnio w Biedzie były takie komplety łazienkowe 5-częsciowe na mydło, paste itp chyba po 16 zł. U mnie w jednej biedzie zostały only zielone a w pozostałych ni ma. Ja potrzebuje pomarańczowy- czy któraś byłaby tak uprzejma i mi kupiła gdyby wpadł jej w rece??
 
reklama
bylam dzis w biedzie ale takich kompletow nie widzialam
kupilam za to fajna miske z bambusa...
acha i zakupilam kalosze, ktore sie okazaly kozaczkami zimowymi... a ja myslalam ze to kalosze hihi bo z daleka tak wygladaly, sa super
 
Do góry