reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
Dzieki dziewczyny zobacze jeszcze pomysle.

Tylko, ze te ktore Ty Zielona proponujesz zupelnie mi nie leza nie moj styl.

Hmmm te krzesla moze tak wygladaja na zdjeciach ale w rzeczywistosci sa bardzo ladne bynajmnniej dla mnie.

Elvie tylko mnie na skorzane nie stac i wsio. Jak się nie ma co się lubi to sie lubi co sie ma, nie wybrzydzam bo nie sram kasa za przeproszeniem. I nie pije tu do nikogo! Poprostu nas nie stac na krzesla po 6,7 stow za jedno.

W kazdym badz razie jakby wam cos wpadlo dajcie znac :-)
 
isabela najwazniejsze aby Wam sie podobały :)
a skóra, nie skóra - jakie to ma znaczenie kiedyś sobie zmienisz krzesła :) ja mam drewniane i też dobrze
 
Nata tez wlasnie chcialam drewniane ale do tego jasnego klonu i orzecha na podlodze ciezko jest dobrac i najlepsze by byly jakies takie skoropodobne czy cus z metalowymi nogami, bo n awet nogi od stolu a alu.
Masz racje kiedys je napewno zmienimy :-)

EDIT: Znalazłam alternatywe co myślicie http://allegro.pl/krzeslo-krzesla-fotel-skora-biala-czarna-chrom-hit-i1843045040.html

http://allegro.pl/krzeslo-k69-stal-chromowana-eko-skora-i1834633437.html

I to http://mirat.eu/krzeslo-k68,id1954.html
 
Ostatnia edycja:
Iza, nie mój styl, ale może Tobie się spodoba:
EXTRA KRZESŁO K-25 K25 CHROM + SKÓRA OKAZJA !!! (1839744070) - Aukcje internetowe Allegro

A te nawet mnie się podobają:
Krzesło tapicerowane - ''C-16'' Signal (1814727801) - Aukcje internetowe Allegro

A tu masz ze skóry naturalnej, ładne i nie za 600-700;-)
Krzesło krzesła dębowe SKÓRA naturalna - nowe !!! (1841863647) - Aukcje internetowe Allegro


Ze mną w tych tematach ciężko, bo ja nie kupuję ot tak aby kupić, bo później niby dobre, więc ciężko wyrzucić i się człowiek z tym buja.
Kupuję tylko to, co mi się podoba i wolałabym się przemęczyć jakiś czas z jakimiś starymi krzesłami lub w ogóle bez nich zamiast kupować coś, aby było..
Podobnie jak nata wolałabym krzesła drewniane niż ze skóry ekologicznej, ale rób jak uważasz - to Twój dom:-)

Pamiętam, jak mieliśmy z M. przygodę w związku z łóżkiem. Wybraliśmy tak drogi materac, że nie było nas już stać na łóżko, więc prawie rok spaliśmy na materacu zanim sobie łóżko dokupiliśmy. Uznaliśmy, że śpimy często tak mało godzin, że ważne jest aby się wysypiać i na byle czym nie chcieliśmy spać, bo na punkcie łóżka oboje mamy bzika. Rodzice M. byli tym zdziwieni, bo jak to tak na samym materacu spać i też nas namawiali na tańszy materac + łóżko, komplet wyszedłby taniej niż sam materac jaki wybraliśmy, ale nie daliśmy się przekonać:-)
 
elvie, ja tez wolalabym drogi dobry materac, niz tanie gowniane lozko...

Iza, te alternatywy, ktore znalazlas sa lepsze od pierwszego krzesla, ktore wstawilas. Ja jednakowoz przyjrzalabym sie tym od elvie, Skora i tanie, no i nie wygladaja na biurowe ;-)
 
Przenieslismy Polinke do duzego lozeczka. Wczoraj odwiedzilam Ikea, i kupilam lozko (ostatecznie stanelo na drewnianym, bo Ł nie podobalo sie to metalowe), plus materac, plus taki fajny duuuzy baldachim- lisc.
Polka zachwycona, oczywiscie bez zadnego problemu przeniosla sie do nowego lozka, a ja wreszcie poskladalam i schowalam lozeczko, ktore tak czy tak juz kilka miesiecy stalo bezrobotne, bo moja corcia oprotestowala spanie jak dzidzius, i sypiala sama na duzej kanapie.
 
reklama
Do góry