reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
Wiem dziewczyny, ale ja już mam tyle w rozmiarze 56-62-74, że teraz te większe kupuję:-)
Szaleństwo zakupowe w moim przypadku nie ma granic:-( Normalnie zakupoholiczka ze mnie potworna:/
 
Maonka pokoik ślicznie urządziliście :tak:
U Nas mebelki pojawią się po świętach, tak samo wózek

elvie ja też teraz jak coś kupuję to wybieram większe rozmiary, ale nie kupuję większych niż 74-80 Były fajne wyprzedaże, więc tylko dlatego się skusiłam Teraz dałam 30zł za kombinezon, za który na jesieni musiałabym zapłacić ponad 100
Może mąż niech zmieni hasła do allegro, a Ty zamiast na "szmatki" zacznij zbierać na furę dla dziecka, albo chałupę ;-);-);-)
 
dziewczyny przez te bole i czekanie zamowilam wozek i nie wiem czy dobrze zrobilam :( boje sie aaaaa, bo to taka nie przemyslana decyzja ze nie wiem cholera jasna
o taki ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: Speedi SX + gondola + Cabrio FIX + torba i śpiworek GRATIS kolor czarny, kurcze ale sie zdenerwowalam,

Quinny...są fajne, sama mialam kiedys ochotę na buzz`a, ale niestety maja kubelkową spacerowkę. pisałysmy tu o tym ostatnio.

Ja w koncu dzisiaj kupilam fotelik samochodowy , wybralismy x-landerowski w tym samym kolorze co wózek (rocky). Musialam jechac az 50km do Torunia, bo u Nas w bydgoszczy nie ma ani wózkow ani fotelików x-landera, idą jak cieple bułki, następna dostawa dopiero w kwietniu....szok. Wózek też zamówilismy w Toruniu, niby ma byc w przyszłym tygodniu. Normalnie maskara jakas z tymi x-landerami, taki popyt na nie....

maonka....śliczny pokoik:)

Aga...no prosze jakie ładne zakupki.....
 
MAONKA piekny pokoik....
ja jade wlasnie do naszego mieszkanka porobic co nie co...wiec jak wroce wkleje fote...nie bedzie to typowy pokoik dla dziecka bo jak narazie bedziemy miec wspolny...ale zawze cos...
wkleje tez troszke nalepek bo te co biore do irlandii mam za duzo...
wiec bedzie zwsze iaczej
calusuyyyy
 
reklama
Dzięki dziewczyny, mam nadzieję, że mojej Alicji również będzie się podobał i będzie czuła się dobrze w nim.
 
Do góry