reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Mnie się wizualnie ten wózek Paulko bardzo podoba, firma znana więc powinnaś być zadowolona. W każdym razie nie masz czego żałować.

Jeśli chodzi o moje Allegro to już na własną prośbę miałam zablokowane jakiś czas, ale później ubłagałam M. i wróciłam do nałogu:D
Dom już mamy, kasa na furę dla Małej odłożona, więc z torbami chyba nie pójdziemy:D
Ale jak to znowu dzisiaj segregowałam to postanowiłam już nic więcej nie zamawiać, bo niedługo moja panna będzie potrzebowała większą szafę niż ja:D
 
reklama
Elvie3 ja mam ten sam nałóg zakupowy dla małej:-) Wygląda to tak, że np. dzisiaj byłam w tesco i w dziale niemowlęcym spędziłam chyba z pół godz. patrząc i oglądając ciuszki i oczywiście zawsze muszę z czymś wyjść:-) Tym razem skończyło się tylko na dwóch czapeczkach ale to dlatego, że mała na rozmiar 56 i 62 ma już wszystko a większych rozmiarów nie będę kupować bo uważam, że to za wcześnie. Ale jak zobaczyłam kurteczkę wiosenną na 62, piękną po prostu nie mogłam wzroku oderwać. Skończyło się na tym, że mąż mnie musiał na siłę stamtąd wyciągać:-):-):-) Ciekawa jestem czy mi to minie:-D
 
dziewczynki...wklejam wam ten moj gabrysiowy kacik w polsce...
nie jest za duzy ale wystarczy....
naklejeczki to taka mistka wszystkich jakich mam ale tamte ida do dublina bo po porodzie wracam do irlandii.
troche mam tak ciezko bo nie dosc ze wszystko musze kupowac razy dwa to nie wiem do ktorego miejsca bardziej sie przykladac...
tu w polsce spedzamy raptem 2 -3 tyg w roku na urlopie...
dscf5534w.jpg

By gerardkavanagh, shot with FinePix S5600 at 2010-03-13
dscf5538u.jpg

By gerardkavanagh, shot with FinePix S5600 at 2010-03-13
dscf5532.jpg

By gerardkavanagh, shot with FinePix S5600 at 2010-03-13
 
p2124395..jpg183-4..png
oto nasze najnowsze nabytki :-) cieplutkie kocyki dla Natalci

dziewczynki fajne te wasze pokoiki słodziutkie. My z M też już skończyliśmy meblowanie pokoju i teraz tak sobie do niego zaglądam i podziwiam a M się śmieje ze mnie że tak zaglądam bo myślę że może Natalka już sobie leży i czeka na mamusie ;-) fajnie by tak było otworzyć pokoik a tu hops i mój bobasek słodko sobie śpi co wy na to ??;-)
 
Ilonka- prześliczny kącik dla Gabrysia!!! :tak:

...Ja się szykuję do pościelenia łóżeczka dopiero w next weekend przed porodem- mam nadzieję, że nic wcześniej się nie zacznie :sorry2::-p:-D

Mamusia- kocyki urocze- zwłaszcza ten z misiem jest cudny!:-)
 
reklama
Ilonka, mamusia sliczne kaciki dla Dzieciaczkow!!!
Jak patrze na te wasze kaciki to mnie tak smutno bo u nas jeszcze wszystko w lesie:(
Co prawda od wczoraj remont ale co z tego jak ja juz nie moge w nim uczestniczyc a tak bardzo chcialam tyle rzeczy "po swojemu" zrobic... ehh tylko patrze i cxicho owie to nie tak to inaczej i mnie tak glupio bo czuje sie jakbym rozkazywala a nienawidze tego zawsze wolalam zamiast kogos o cos poprosic poprostu zrobic to sama....
 
Do góry