reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

Witajcie w ten zasnieżony poranek:-)
Sypie sypie sypie zima na calego, u nas inauguracja sanek była dopiero dzisiaj ale było radochy:-) Wczoraj nikt nie miał siły na sanki po sobotnim andrzejkowaniu:eek:. Dopjam kawkę i zaraz zabieram się za porządki w szafie przedpokoju czas na wymianę kurtek w szafie.
Aniu pogoda trochę nam pokrzyżowała szyki, nie przyjadę bo przy początkach zimy to masakra jest na naszych drogach, połowa kierowców na letnich oponach. U nas przebicie się przez miasto to nie lada wyczyn który zajmuje ponad godzinę, no cóż zima drogowców zaskoczyła:szok::-D Ale to nie znaczy że odpuszczam temat;-)
Marzenka ale masz fajnie czekamy na relację i fotki....
Justyś a tego trochę żółtego sera to do środka placka?:cool:

Gdzie reszta zasypana:eek:?
 
reklama
OOOO NIEEEEEEEEE!!!!!foch:wściekła/y:!Aniu-to do Ciebie(nie no, rozumiem oczywiście...., ale Ci nie odpuszczę!!!!jak tylko sniegi zejdą!).A ja juz kupiłam smietanke do kawy i ciasteczka;-)

JKurde, rzeczywiscie jest tyle sniegu, że dziś jechalam do parcy 30 minut(zamiast 8), drogi jak jakims odludziu, i sypie dalej...wrr. Juz jest tyle sniegu, że mozna się w niego zanurzyć.

MMMMM..tez lubię placki ziemniaczane..mmmm, tylko ja robię z sosem pieczarkowym(rozmarzylam się).


A JA W PIATEK JADĘ DO SPA DO Andrychowa w ramach integracji oddziału, zaraz wam stronke puszczę, HA HA:-p
http://www.kocierz.pl/

I własnie dopietro teraz zauwazyłam że Nati 3 dni temu skończyła 20 miesięcy..łoooooooooo
 
melduję się z domu:-)choć wcale nie chciało się wracać...wypad rewelacyjny:tak:wracaliśmy 4 godziny:szok:drogi straszne:wściekła/y:wysłąłam moją mafię do babci,a sama wzięłam się za rozpakowywanie,teraz mała przerwa na kawkę;-)
JUSTYŚ gdzie/?????????? do poznania????????co CIĘ tam wygnało???????
ANIA wow wekend będzie napewno udany:tak:a saneczkarki śliczne jak zawsze:tak:
HANIU jak tam u WAS?zasypało mocno?
DOTINKO a ten mikołaj w klocku to taki ogólny?czy sami organizujecie?pewnie po obiedzie a ja do pracy...
buziaki
 
Witajcie
Dziś to troszkę pogoniłam i postałam w korkach spowodowanych "zaskoczeniem drogowców i kierowców":-D:szok: Byłam dziś z Ewą u ortodonty nie podobała mi się szparka między 1, troszkę stresu przeżyłam bo Pani po obejrzeniu ząbków kazała jechać zrobić zdjęcie panoramiczne bo podejrzewała że może nie być drugich dwójek albo jest cos jeszcze ekstra. Na szczęście okazało się że wszystko jest ok, co prawda ciasno w okolicy dwójek ale wszystko ustawione prawidłowo i powinno obejść się bez aparatu:-) Wizyta kontrolna kazała nam dzwonić w styczniu żeby załapać się na wizytę na przyszły rok:szok::tak: No masakra!!
To tyle z nowości u nas poza tym szalejmy na śniegu i na sankach, jutro znów ma dosypać:eek:
Ania ja to też strzeliłam focha ale na pogode, ale cóż siła wyższa, no poczekamy aż pogoda się wyklaruje i spóźnialscy założą zimowe opony:-D Ale nic straconego odbijemy
Marzenka fotki superaśne, widać że wyjazd udany, a gdzie relacja;-):-)
 
ANIA!żebys wiedziała!NO!:-Dże nie odpuszczam, tylko że na razie pogoda taka sama..ni bój ni bój, nastepnym razem dokombinuję jakies dobre ciacho do kawy :)))

ale dyzur dziś za to miałam spokojny. No i malo przyjęć, już zaczyna się okres tzw"wrzut na święta"-koszmarnie brzmi, a oznacza cos jeszcze gorszego, czyli podrzucanie starszych ludzi na święta(bo wyjazd, bo przeszkadzają itd). Coś beznadziejnego..

Dziś kupiłam dla Nati książke o teletubisiach, jeszcze jakąś zabawke niedużą i będzie Mikołaj. Stwierdziłąm w końcu, że nie będę szaleć, bo jeszcze dziadki i ciocia coś przywiozą i przesyt.

Jest taki mróz, że nie wiem, jak nos wyściubić. A musimy z Natalką iść po Alicję do przedszkola, opatulę ją na sankach i jakoś da radę. A gdzie kupiłam krem na mróz i zapodziałam, więc znowu polisie będzie mieć czerwone:wściekła/y:
 
No matka u nas takie same problemy:-D
Jaśka trzeba było naubierać i na ten mróz po Ewę, a krem też wcieło nie wiadomo gdzie:-D. Ale się zrobiło zimowo dobrze że się jednak dziś nie wybrałam bo od 12 to zamieć była:szok: całe miasto stało noż zaskoczeni drogowcy. Poza tym że poszliśmy po Ewę do szkoły to cały dzień kiblowaliśmy w domku

Dziewczyny co z Wami??:confused:

Pytanie za 100 punktów jakie plany na Sylwestra??

AAAAA Ania wpadłam na genialny pomysł może korzystając z faktu że zima nas zaskoczyła przyjedziecie do nas na narty:-D
 
jestem jestem,dobrze,ze mam w domu nie tylko okna dachowe i widzę ciut świata.
w pracy nuuuuuuda na maxa,skorzystałam więc i podciełam włosy:-)poszłam do zabawkowego i nic specjalnego mi w oko nie wpadło;/
HANIU a co do sylwestra...napewno nic zorganizowanego,pewnie jakaś chałupowa imprezka,albo biała sala:-):-):-)a co do relacji z wyjazdu to same pozytywy:-)fajne miejsce,kiedyś może tam jeszcze pojedziemy:-)jula pływała w kółku,potem ją m trzymał,a ona chciała sama....no i ciężko ją było wyciągnąć z wody:-)
ANIU dziś na pół godz wyszłam z julem i biegiem do domu,mróz ok,ale wiatr okropny;/
JUSTYŚ wróciłaś??????????
MONIKA a co u was????????
 
Ania!!!genialny pomysł!!! narty będą na pewno!
A na Sylwetrs plany......hmmmmmmmmmmmm...DYZUR MAM!:angry:(czyli - spokój i wyspanie sie w nocy - na to liczę:-D).

A tak w ogole pisze z pracy i szef mnie zabije zaraz!
 
Ania!!!genialny pomysł!!! narty będą na pewno!
A na Sylwetrs plany......hmmmmmmmmmmmm...DYZUR MAM!:angry:(czyli - spokój i wyspanie sie w nocy - na to liczę:-D).

A tak w ogole pisze z pracy i szef mnie zabije zaraz!

No to super!! a Zabić nie zabije bo kto będzie mu dyżurował w Sylwka:szok::-D
My dziś zaliczyliśmy fryzjera, Jaś opitolony:-D aż tak dziwnie wygląda mój mały kudłacz:-). Postaram się fotki wrzucić na picase.

Co z Wami pogoda do .... 16 i ciemno się robi a Wy gdzie? Dotinka, Dorka, Jola, Jagoda, Monika, Justyś (poprosiłaś o azyl w tym Poznaniu czy co:-D:szok:)
 
reklama
UUUUUUUUUUUUUU...:-:)-:)-(, moja młoda będzie mieć WIELKI występ w jaselkach 11 grudnia, po raz pierwszy, A MNIE PRZY TYM NIE BĘDZIE, bo musze być na konferencji w Warszawie...no się zabije po prostu. Małż weźmie kamerę, ale to marne pocieszenia..buuuuuuuuu

Zgadza sie, pogoda do pupy!
A ja jutro do tego spa jadę, może przynajmniej chwilę odetchnę, no jeszcze musze depilacje przeprowadzić, bo a nóż widelec jakiś przystojniak będzie mi robił masaż, więc obciach jak by co:szok:

Ja dziś bardziej myśląca, bo auyo wzięłam do przedszkola,ale akurat dzis b yło ładnie.no po prostu złosliwośc przyrody!
 
Do góry