reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Małe ssaki - czyli wszystko o karmieniu piersią lub butelką:)

Mam pytanie do mam karmiących mm - jakie mleko podajecie? Co sądzicie o mleku Gerber2?
Dzięki za odpowiedzi :-)
moja jest "cyckowa",więc co za tym idzie dosc wybredna,ale raz dziennie wciąga butle mleka9jakies 150 ml).Zaczełam od Bebiko HA-zupełnie nie chciała,posmakowałam-masakra.Potem Gerber-bolał ja brzuszek-choc smak i zapach OK.Miałam próbke HIPP i tragedia-smakowało jak to HA,jakby przepalone.Dopiero NAN OPTI Pro jej zasmakowało i nie miała sensacji.ale co mam to opinia i dzieciece brzuszki sie róznia.

Agulek, ja probowalam NAN i Gerber, ale mi one smierdzialy normalnie stary tluszczem,

A widzisz,a dla mnie własnie te mleka jakos w miare smakuje,a HIPP własnie nie.
 
reklama
moja jest "cyckowa",więc co za tym idzie dosc wybredna,ale raz dziennie wciąga butle mleka9jakies 150 ml).Zaczełam od Bebiko HA-zupełnie nie chciała,posmakowałam-masakra.Potem Gerber-bolał ja brzuszek-choc smak i zapach OK.Miałam próbke HIPP i tragedia-smakowało jak to HA,jakby przepalone.Dopiero NAN OPTI Pro jej zasmakowało i nie miała sensacji.ale co mam to opinia i dzieciece brzuszki sie róznia.

A widzisz, a dla mnie własnie te mleka jakos w miare smakuje,a HIPP własnie nie.


hehe, no widzisz :p
mi HIPP najbadziej pzypomina moje wlasne mleko i w smaku i w zapachu (tyle, ze to jest jakas nowa wesja tego HIPP, dopiero co zmienili, moze pobowalas jeszcze tej poprzedniej?) i Sarze jak widac tez :). no bo jak wiadomo, kazda z nas ma zupelnie inny pokarm zaleznie co je i nie tylko :-)
w ogole to strasznie sie ciesze, bo w koncu Sara sie przekonala do czegokolwiek do picia poza cycem, do tej pory byla masakra. jako maluszek nie chciala nawet powachac butli, tylko łyżeczka. smoczkow uspokajaczy wyprobowalam 7, tez zaden nie pzypasowal. teraz to juz sie ciesze, bo przynajmniej odpada kwestia odzwyczajania od smoka, ale wczesniej bywalo, ze by sie przydal, a tu dupa!
 
a wlasnie, mam prosbe, napiszcie dziewczyny jakies przykladowe jadlospisy Waszych dzieciakow, bo nie wiem, czy Sara tak malo je, czy po prostu taka Jej natura, ze jest chudzinka (w sumie jak Ona ma przytyc, jak co nie zje to zaraz kupa :/)
martuśka u nas to wygląda mniej więcej tak:
6 cyc
9 jajecznica, naleśnik, gotowana biała kiełbaska(ale tylko jak mój Tato sam zrobi) albo kaszka
13 obiadek(gotowane mięsko z warzywami)
16 owoce
18 mleczko modyfikowane
20 kaszka
23 cyc
Wygląda na dużo, wiem, ale Maja wszystkiego je tylko po trochę, baaardzo małe porcje(no może poza owocami, które pożera w każdej ilości).
No i tez jest szczypior. Dopiero niedawno podwoiła masę urodzeniowa:/
 
hehe, no widzisz :p
mi HIPP najbadziej pzypomina moje wlasne mleko i w smaku i w zapachu (tyle, ze to jest jakas nowa wesja tego HIPP, dopiero co zmienili, moze pobowalas jeszcze tej poprzedniej?)

A może być,że ta poprzednia wersja,a potem jak zasmakowalo NAN to juz innego nie próbowałam,bo to koszty,ciagle nowe otwarte mleczko.

No moja smerfetka to raczej niejadek(waży w ubrankach jakies 8.800-8.900,przy wzroście 70 cm),długo walczyłam o jakies inne jedzonko niz cycus,cos tam wsuwa,ale daleko do ideału.
 
My też nadal cycujemy, nadal jestem leniwa jeśli chodzi o mm nie chce mi się szykować. Tyle, że Adrianna je cyca tylko rano i wieczorem i w nocy, a w dzień pożera wszystko inne. Owoce może jeść tonami, maliny i porzeczki prosto z krzaczka :) Ale są nasze.
 
U mnie podobnie, jak u Lilijanny. Cyc rano, wieczorem i nocą. W dzień wszystko inne. Marcin pije dużo wody i pomimo wysadzania na nocnik idzie nam więcej pieluch. No cóż, wolę żeby dużo pił. Ma bidon z rurką i świetnie Mu idzie z niego picie:-) tak dorośle wygląda ;-) ostatnio mój M zrobił takie placki, ala racuchy tylko bez drożdży i na kefirze truskawkowym. Marcin się zajadał aż Mu się uszy trzęsły :-)
 
Witam również i tutaj:)

Mój mały Wiktor zaprzestał cycowaia w 6tym miesiącu - niestety mój stan zdrowia nie pozwalał na cycowanie, miałam straszną anemię, mdlałam przy byle okazji....po prostu jadł jak świnka...
 
Powiedzcie mi dziewczyny ile razy dziennie Wasze dzieciaki piją mleko, chodzi mi o modyfikowane?
Zuzka pije 2x dziennie- po kąpieli przed snem z 210ml wody i rano po przebudzeniu ze 180ml.
 
Nati też 2 razy dziennie ale nie lubi mleka nawet przeszłyśmy z Bebilonu 2 na Bebiko Junior o smaku bananowym i też jej nie podchodzi.Nie wiem czemu :-( I pije na śnie tak ok.21 bo inaczej nie wypije i rano po przebudzeniu to jakoś wypije a pije tylko 120-150ml.Dobrze że lubi kaszki i jogurciki :-)
 
reklama
Do góry