reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Rurka,trzymam kciuki.....teraz ja powiem jak było u mnie....pierwsza ciąża poronienie.....potem 2 razy chłopcy ......w 2011 zaszłam w ciążę,strasznie się cieszyłam.....niestety w 12 tygodniu poroniłam.....znowu płacz,łzy,widząc na ulicy kobietę z dzieckiem miałam chęć zabrać Maleństwo....ciągle powtarzałam "dlaczego one mają dzieci ,a ja nie?(a przecież mam 2 synów)"Najgorzej mnie wkurzało ,gdy widziałam jakąś mamusię ,która wg mnie nie powinna mieć dzieci,a jednak rodziła jedno za drugim ,a potem wiadomo.....z czego utrzymać?miałam fazę"muszę mieć dziecko",i gdy już straciłam nadzieję ,poddałam się,niespodziewanie.....,.są 2 kreski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!oszalałam ze szczęścia.......trzymaj się Kochana...życzę naj.....
 
Witam z poranna kawa

Rurka poki okresu nie ma szansa jest. Ja kciuki nadal zaciskam &&&&&&.
Magosia dzieki za info. Moja ginka mi wczoraaj dała recepte. Jak mi sie nie spodoba to za 6 tyg na wizycie cos innego zaproponuje.
Wichurka Hipp bio u nas najtanszy jest w kauflandzie i lidlu po 36.99 w rossmanie po 40.99.
Milego dnia i spokojnych dzieciaczkow dla Majówek.
 
Martyyyna - ja od dziś też próbuję wyeliminować laktozę, bo mój mały ma identyczne objawy. Dla mnie to prawie koniec świata bo ja jestem nabiałowa, serowa, nie wiem już sama co będę jadła. Ale muszę mu jakoś ulżyć, chociaż nie wiem czy to to i czy pomoże.
Ja stosuję Delicol i Sab Simplex na nietolerancję laktozy ale to nie pomaga więc spróbuję z eliminacją. Dziś na śniadanko był suchy chlebek z wędlinką z piersi, straszne nudy

Miłego dnia i spokojnego życzę wszystkim:) ja mam dzisiaj plan pojechać do psiego fryzjera z moim sierściuchem, zobaczymy czy mój malec będzie zachowywał sie na tyle dobrze, że uda nam się wszystkim zorganizować do wyjścia, bo już od kilku dni się nie udaje
 
Nie cofam się juz bo mi w polowie zamyka na telefonie aplikacje jak podpisuje :/ z tego co pamiętam...

Asia z jednej strony brawo za odwagę a z drugiej silny dużo

Rureczko kochana wytrwalosci niuniaku :*

MonikaZgierz a kojarzysz po czym te krostki?

Odnośnie szczepień sama jeszcze się zastanawiam...6/1 plus rota ale teraz vhodza mi na NFZ :/
We wtorek bylam po 6 tyg na wizycie i mam zielone swiatelko do ćwiczeń i sexu. Co do 2 sprawy nie mam jakoś ochoty...AZ dziwne...
Macica się obkurcza plemienia są i jakoś idziemy dalej
Mały dalej na piersi :-) rośnie, zmienia się szok :-)
 
Martyyyna - ja od dziś też próbuję wyeliminować laktozę, bo mój mały ma identyczne objawy. Dla mnie to prawie koniec świata bo ja jestem nabiałowa, serowa, nie wiem już sama co będę jadła. Ale muszę mu jakoś ulżyć, chociaż nie wiem czy to to i czy pomoże.
Ja stosuję Delicol i Sab Simplex na nietolerancję laktozy ale to nie pomaga więc spróbuję z eliminacją. Dziś na śniadanko był suchy chlebek z wędlinką z piersi, straszne nudy

Miłego dnia i spokojnego życzę wszystkim:) ja mam dzisiaj plan pojechać do psiego fryzjera z moim sierściuchem, zobaczymy czy mój malec będzie zachowywał sie na tyle dobrze, że uda nam się wszystkim zorganizować do wyjścia, bo już od kilku dni się nie udaje

Megi ja też nie wiem czy to to. Mała cały dzień będzie płakać, stękać i się prężyć dopóki nie położę jej wzdłuż moich ud i nie wymasuję porządnie brzucha. Wtedy wyłazi jej cała zawartość jelit, którą potrafi tam długo zatrzymać. Trochę się też odgazuje i jakoś przeleci do wieczora. Wtedy się zaczyna wieczorny cyrk z usypianiem przy cycku co opisałam poprzednio. Mam nadzieję, że z czasem coraz lepiej będzie jej szło samodzielne wypróżnianie i odgazowywanie bo teraz masakra. Wątpię, że ten Espumisan jej coś pomaga. Mąż będzie we wtorek w Niemczech i przy okazji kupi ten zachwalany Sab Simplex. Trzeba próbować wszystkiego bo można się wykończyć.
 
Rurka trzymam kciuki! będzie dobrze. :tak:

A my przedwczoraj byliśmy na bioderkach u ortopedy. Wszystko dobrze, kontrolę mamy w sierpniu.
Co do tego by dziecku często zmieniać bok leżenia.. u nas właśnie jest z tym problem.
Dziecko ma asymetrię (upodobał sobie leżenie na prawym boku). Ortopeda nam teraz
kazał układać go na lewy, tworzymy mu właśnie takie warunki, podstawiamy coś z drugiej strony, żeby nie mógł odwrócić się na prawą stronę, ale on się denerwuje i koniec w końcu i tak znajduje sposób na każdą przeszkodę.
Ehhh, więc będziemy walczyć z uparciuchem.

Wczoraj mieliśmy pediatrę z kolei.
Odnośnie kolek - kazała nam zmienić mleczko na Enfanil O-lac.
Jest to specjalne mleko dla dzieci, które nie tolerują laktozy.
I nie wiem czy to zbieg okoliczności czy po tym mleczku faktycznie trochę lepiej,
bo moje dziecko dziś dosyć ładnie śpi od rana :-) zobaczymy jak będzie potem,
ale i tak jest dobrze, bo u naszego kolka zaczynała się już od rana.
No ale dopiero 1 dobę podajemy mleko, więc zobaczymy, czy to po prostu nie zbieg okoliczności. :-)
Dostaliśmy też skierowanie na usg brzuszka i zapisałam już nas na 4 lipca.
3 godziny przed badaniem dziecko nie może jeść, dla mojego to będzie koszmar.. :dry:
 
Milenka jestes pewna ze nie moze jesc?
My bedziemy miec dzisiaj takie badanie i nie dostalismy zadnych wytycznych.
Wlasnie szukalam info w necie i na kazdej stronie cos innego...ale niby noworodki i male niemowleta nie wymagaja zadnego przygotowania.
Moja Zosia to by sie zaplakala przez te 3 godziny i raczej nic by z usg nie wyszlo.No chyba ze badanie byloby pozno w nocy i by spala.
Mialas jakies wskazania do takiego badania?U nas dr zalecila profilaktycznie tak zeby miec na przyszlosc...
 
reklama
Ja wcześniej pisałam ze od dziś ostawiłam wszystko co mleczne i też nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale mój malec od rana jest jak inne dziecko, spokojny, śpi normalnie, jak go noszę to sobie ogląda świat a nie ciągle płacze. Pomimo że boję się życia bez serów i jogurtów to mam nadzieję, ze to jednak to, że mam chociaż jakieś rozwiązanie. Ale zobaczymy, test musi potrwać dłużej, bo czuję ze może to być po prostu przypadek.

Milenka - ja u swojego też zauważyłam że ma tendencję do przekręcania się na jeden bok. Walczę z nim ale jak u Ciebie - tak kombinuje aż znajdzie sposób żeby położyć się tak jak chce. Teraz jak chłodniej to kładę go w becie i podkładam coś pod plecki, to z tego nie bardzo jest w stanie sie wykręcić bo nie może tak machać nogami.
 
Do góry