reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
juuustysienkaaa miał mąż kupować jak urodzę, bo moja mama tak wierzy w te zabobony, a że mieszkamy z nią to trudno byłoby je ukryć :-D Ale pojechaliśmy, zamówiliśmy i gitara :tak: Mieliśmy kupić, ale akurat te co chcieliśmy to już bylo zamówione i muszą sprowadzić ;-)
 
Mama O. a co Ci lekarz powiedzial na te nogi?? Bierzesz cos na to? Bylam u lekarza. Poki co ide na usg Dopplera zyl bo D-dimery mi wyszly za wysokie nieco i mam dusznosci. Boje sie bardzo. Oby to nie bylo nic powaznego...
 
MonikaZgierz kto zapomnial ten zapomnial ja nie zapomnialam gratuluje!!!!!! Hej Wik!!!!
Martynia gratulacje:-)
Czekamy dobra teraz ja przestane czekać moze sie Igor obrazi :-p
Nancy nic nie biorę, ale nogi przestaly mi bardziej puchnac jak zaczelam znowu krwawic myslalam ze to miesiaczka a to jeden z 3 skrzepy ktory raczyl sie w koncu oderwac. Napisz co po doplerze oka? Ja za tydzien mam wizyte u gina i jak sie uda u endo to jak sie w koncu dowiem co i jak to napisze zaczynam sie tez borykac 1 raz w zyciu z zachwianiem laktacji ale tez 1 raz w zyciu tarczyca wypiela na mnie dupe tak powaznie
KOBIETY WAM NIE PISALAM ALE MOJ CHLOP WROCIL Z DELEGACJI :-):-):-) poszedl wczoraj i wypisal dok. ze do lat 4 nie moze byc delegowany ze wzgl. na male dziecko.......... martwie sie troche jak na to spojrzą i czy nie bedzie mial z tego powodu problemow ale tez bardzo sie ciesze, że zostaje :-)
 
mama.o - suoer wiadomość, to chyba najważniejsze żeby rodzina była razem, niestety nie zawsze tak da radę... ehh takie czasy

czekamy..... czekamy i czekamy pogadaj z Igorkiem niech wyskakuje :-D a wogóle to jak z tym Twoim nickiem było??? zawsze chciałaś mieć synka i nazwać go Igorek??? czy to jakiś zbieg okolicznośći?? bo na synka czekasz??

justysienka - za Ciebie też kciuki co by się ruszyło ;)

monika zgierz - grrraatulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
 
Witam w sobotni poranek!! Ostatni dzień maja a u mnie cisza!! Delikatne bóle brzucha i to tyle!! I jakoś mi smutno i płaczę co chwilę. Mały kryzys chyba...


w4sqyx8dhthdtb0n.png
 
reklama
Rurka dziekuje :)

Mama Olafka i Damiana u mnie tez nic :( sama juz nie wiem co robic :( maj taki piekny miesiac a moj uparciuch nie chce na swiat. A ja juz sie denerwuje bo ciagle te glupie pytania czy urodzilam, jak sie czuje, czy bylam na kontroli i co mowili.... Idzie kota do glowy dostac :/ Nie placz bo tylko sie dzidzia boi i nie wie co grane.
 
Do góry