reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

PAMPUSZKU mnie przeczyściło w kilka minut po wypiciu ;-) tylko raz ;-) w czasie porodu nic nie poszło ;-)

IZA - nie wiem jak z szyjka było, ostatnia wizyta była 29-04 i wtedy wszystko pozamykane, wręcz ciążowe ;-)

})i({ korzystam z Tapatalk })i({
 
reklama
Wlasnie stalam sie szczesliwa posiadaczka oleju rycynowego. Troche sie boje. Jestem po mega dlugim kilku godzinnym spacerze. Zaraz idziemy jeszcze z psem tylko musialam odpoczac i zobacze czy sie odwaze na eksperyment. Kurcze czy ktos jeszcze probowal ten olejek?
 
Ja się nie odważę na ten olejek. Moja koleżanka zaryzykowała, co prawda dostała bolesnych skurczy ale one nie powodowały rozwarcia. Dziecko bardzo się wymęczyło przy tych skurczach, ona też. W końcu małemu zaczęło spadać tętno i skończyło się CC. Ja nie będę kombinować. W końcu dopiero co minął termin, jest jeszcze czas.
Ale to już indywidualna decyzja każdej z nas :tak:
 
Wlasnie ja sie troszke boje a jutro ide do tego nieszczesnego szpitala i nie chce tam tyle czasu siedziec i miec indukcji porodu :(. Caly czas sie zastanawiam.
 
IZA - ja też się bałam, ale byłam mega zdesperowana ;-)

Nie zachecam i nie zabraniam ;-) bolesne skurcze i problem z postępującym rozwarciem moze dotyczyć każdej ;-) u mnie rozwarcie postępowało jak szalone :tak: Julian pchał się na świat niesamowicie skutecznie ;-)

})i({ korzystam z Tapatalk })i({
 
Aśku ja się boję tylko dlatego, że mam szyjkę bez zmian od 34tc. Boję się, że będę miała skurcze, ale szyjka dalej się nie skróci. Olej mam jak coś, więc zobaczę. Na razie oglądam Rodzinka.pl i płakać mi się chce, ale staram się być twarda :(.
 
reklama
Do góry