reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

witam witam u nas troszkę wietrznie słoneczka brak

wróciłam z wynikami badań glukoza superowo ale mam mocno podwyższone leukocyty- infekcja eh eh:baffled: ale cieszę się z tej glukozy i podwyższyła mi się hemoglobina więc superowo:-D

martyyyna eh teściowa oby szybko wyjechała:tak:
Aśku ja też zawsze zapominam kupić tego pojemniczka;-)
milenka dużo zdrówka:tak:

dziś jedziemy na chwile do teściów i weekendowy relaks w domu a jutro dzień kobiet:-):-D
 
reklama
wróciłam do domku :tak: śniadanko zjedzone :-D pranie wstawione ;-) słońce świeci, więc będzie jak suszyć na balkonie ;-) przynajmniej suszarki nie będę musiała opróżniać :laugh2:

FUNIA my cały czas zabieramy się za rozliczenie pita ... przez remont mamy poślizg ... nie ma kiedy usiąść do papierów :baffled: może w ten weekend nadrobimy zaległości ;-)
 
Aśku oddaj mi słoneczko, bo u mnie dzisiaj zimno i pochmurnie :-)
Ostatnio Was zaniedbuje, malo siedzę na laptopie, tu szkoła, tu remont :-( Już niedługo na szczęście koniec remontu :tak:
 
Nela witaj

Aśku najlepszego dla ślubnego :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W ramach sprostowania...odczulanie zwykle trwa 3-3.5 roku, minimalny wszędzie jest 3 lata. W tej przychodni dostaje się zastrzyki nawet do 5 lat (tak po prostu mają ) ale nie jest to konieczne, może ze względu na złą tolerancję jakoś tak. Więc najmniejszy pułap mam zapewniony czyli 4 lata :-). Zdecydowałam się w ciąży kontynuować pomimo że miałam ponad 3 lata już i nie ma żadnych badań zrobionych odnośnie kobiet w ciąży ani karmiących, ale teraz? Kiedy już mam ten pułap zapewniony mogę zakończyć i w żaden sposób to nie podziała źle ...Poza tym przed wizytą dowiedziałam się że znowu szczepionka poszła w górę i kosztuje ponad 300 zł...i teraz jak dzidzia będzie źle znosić pijąc mleko z cycka nawet taką malutką dawkę...szkoda byłoby takiej kasy. Pogadałam z lekarką i stwierdziłyśmy obie że zakończymy na tym etapie, pobiorę krew i zrobię badania na ilość alergii ale nie testy...potem wizyta i najprawdopodobniej w ciągu pół roku można jeszcze powrócić tzn kontynuować...zresztą...i tak co kilka lat to się powraca do tego cholernego odczulania...bo to już na całe życie...
 
NIKA to gratulacje! zmuszona, niezmuszona ;-) grunt, że będzie żona :-D


sprzątam, sprzątam ... jesoooo, ale syfos :baffled: Mrówek śmieciarz do potęgi, na nowym pokoju wezmę się za niego porządnie ;-)
z przyjemniejszych rzeczy :-D poukładałam w szufladzie ubranka Juliana :-D ochałam i achałam ;-) przynajmniej mam porządek w tej jednej szufladzie, ostatnio co coś kupiłam, to myk do szuflady bez składania :zawstydzona/y: wiem też jakich rzeczy mam najmniej i na co mam polować :tak: mamie i teściowej pokażę moją słodką szufladę ;-)

pranie skończone, czas wywiesić na balkonie i wstawić kolejne ;-)

CZEKAMYnaIGORKA pod względem słonecznym, jestem cholerną egoistką ;-)
 
Ostatnia edycja:
Nika to gratulacje !! Dużo szczęścia dla Was :tak:
Aśku szkoda :tak: U mnie słoneczko było tylko pare dni i było przeszło 10 stopni, od 2 dni jest zimno i temperatura ok 5 stopni.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry:) Coraz bardziej czuję ię jak kaleka. Tak mnie nasuwa spojenie łonowe że chodzę zgięta w pół. No masakra jakaś.
Diabliczko, a no jak tak to spoko ;-) Jak chcesz to przerywaj hehehehe Swoją drogą trochę droga impreza. Taką dawkę się funduje raz w miesiącu czy jak?
Aśku sto lat dla męża :)
Nika gratulacje :)
 
Aśku szkoda :tak: U mnie słoneczko było tylko pare dni i było przeszło 10 stopni, od 2 dni jest zimno i temperatura ok 5 stopni.
u mnie też nie było :-D dzisiaj się pięknie pojawiło ;-) no dobra, niech ci będzie .... ślę słońce ;-)



padam :eek: podłóg nie myję, nie mam ani sił, ani czasu, ani chęci :-D goście będą musieli wybaczyć ;-) non stop sprzątalam, ogarnięte wszystko pięknie :tak: cudnie wyszło, ale ciężko było ;-) plery tak mnie napierniczają ... :dry:

dokarmiłam Juliana owsianką ze śliwkami ;-) jadę po Mrówka (a chciałam go szybciej odebrać ... zanim dojadę będzie akurat pora odbioru) ... zgarnę ślubnego i na cudny obiad :-D mmmmmmm ;-)

przyjemnego popołudnia :tak:
 
reklama
Do góry