reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

właśnie mnie tak boli podbrzusze jak wstrzymam mocz tzn jak muszę z jakiegoś powodu przetrzymać bo coś robię i nie mam jak iść do toalety.
Ja sobie włączyłam kominek dodałam wosk i parę kropelek zapachu świąt ale miło się zrobiło:)
 
reklama
nana7ma trzymam kciuki na pewno bedzie dobrze

iwonaimaja a kiedy masz wizyte? Moze warto do gina zadzwonic i sie spytac co i jak?

Futurystka super, ja tez lubie jak jest tak swiatczenie

lena_no do swiat niedaleko tez bedziemy miec wolne


A mnie boli tak jakby jajnik prawy jak sie schylam po cos. W czwartek mam wizyte to sie spytam
 
Witam świątecznie dziewczyny:happy:
apple mi pomagają suszone śliwki i popcorn na zaparcia :-). Za każdym razem kiedy uczestniczę w kursie pomocy przemedycznej (z racji wykonywanego zawodu co 2 lata) i widzę fantom dziecka, jest to dla mnie ściskające za serce. Nie wiem czy nie spanikowałabym przy udzielaniu pomocy. no weź gnieć takie małe ciałko.

nota bene dziś miałam przeokropny sen z moim dzieckiem, aż nie będę pisać bo chcę zapomnieć o tym okropieństwie
lotos81, muszę coś pomyśleć na te zaparcia. Najgorsze jest to, że chodzę codziennie do pracy, po 6 wychodzę z domu i trochę się boję szybko przeczyszczających metod. Chyba po prostu zacznę jeść więcej owoców na razie. Może to trochę ureguluje moje jelita. Czasami już sama nie wiem co mnie tam boli. Ale wolę żeby to były jelita, niż macica.
A co do pierwszej pomocy, to mam nadzieję, że z masażu serca nie przyjdzie mi korzystać. Ale były fajne rady co zrobić jak np dziecko płacząc złapie bezdech, albo zakrztusi się jedzeniem. Akurat to jest chyba częstsze. Pamiętam jak kilka razy mój chrześniak złapał taki bezdech i zaczynał sinieć. Straszne to było. Teraz przynajmniej wiem, co robić i jak próbować pomóc.


Dzwoniłam do Straciatelli... była w szpitalu, wszystko ok z nią i z dzieciątkiem, nie miała możliwości kontaktu, dzisiaj się do nas odezwie :)
uff...

Wielkie UFFF:tak: strasznie się o nią martwiłam. To czekamy na wieści z pierwszej ręki:-)

Miłego odpoczynku dziewczyny!
 
nadzieja dzięki za wieści od Straciatelli!

gwiazdeczka ja mam jedynie wolne 25 i 26 :p w wigilie i między świętami a sylwestrem pracuję normalnie. Ba, nawet w sylwestra mam pracować, ale mam to gdzieś... zadzwonie rano, że chora jestem :p
 
bylam w piątek na wizycie nastepna 29 wiec jeszcze 3 tygodnie

na zaparcia lekarz przepisal mi jakies krople powiedział ze to jest związane z ciaza

dobrze ze z Straciatella wszystko ok
 
apple na zaparcia pij duuuzo wody 2l dziennie albo i wiecej. Jedz duuzo surowych warzyw i owocow (chociaz lepiej warzyw), zrezygnowac w cukrow i produktow przetworzonych. Najlepiej to zawsze miej szkalnke wody kolo siebie i do kazdego posilku dodawaj surowe owoce i warzywa. I jak mozesz to jedz produkty pelnoziarniste np zmien bialy ryz na brazowy, bialy chleb na ciemny itd. Powodzenia!

Lena ja podobnie, w wigilie pol dnia, 25, 26 wolne pozniej do sylwestra, sylwester pol dnia i nowy rok wolne. Niby malo ale zawsze to cos :) pozatym liczymy na dobre serce szefa bo 26 to czwartek i moze da nam piatek wolne :-) zobaczymy
 
Hej dziewczynki. Ja mialam przez weekend gości i padam po prostu. Gratuluję pierwszych ruchów:-) I też bardzo się cieszę że ze Straciatellą dobrze. Piekliśmy dziś na obiad tartę ze smażonym porem, brokułami, serem żółtym i sosem śmietanowym. Pyycha.Miłego popołudnia.
 
reklama
Hej! Dziewczyny

Pogoda dzisiaj ładna to wybrałam się z małą na stare miasto i przy okazji odwiedziłyśmy M w pracy ;-)

Nana - trzymam kciuki żeby lekarz potwierdził, że wszystko ok ;-)

Fajnie, że już wiemy co u Straciatelli ;-)

Ja się zabieram za prasowanie.

Miłego dnia
 
Do góry