reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Ja bardzo chciałabym córę :-D ja mam młodsza siostre i brata a K. ma 4 młodsze siostry. Ale się na nic nie nastawiam :-)

te smaczki w ciąży zaczynają mnie przerażać :szok: właśnie wciam miseczkę pomidorów z cebulą i śmietaną pychaaaa:-D
 
na prywatnym usg co wczesniej bylam babka mi powiedziala, ze z tym sprzetem bylaby mi wstanie juz powiedziec w 14 tyg:tak: A w szpitalu gdzie mam nastepna wizyty cos slyszalam zrobia mi tylko szybkie usg:-( A potem moge juz nie miec w ogole usg:baffled: W razie w znowu bede musiala wywalic na prywatne usg tak kolo 20 tyg. Ale na poczatku upewnie sie w szpitalu czy robia takie specjalistyczne usg.
 
u mnie tez smaki wlasnie zjadłam naleśniki z czekolada :-)

ja poznałam plec dziecka w 16 tygodniu ale powiedział mi lekarz ze mam się nie nastawiac bo może cos się zmienić po 20 tygodniu bylam w szpitalu na badaniach powiedzieli ze nie sa w stanie okreslic plci zobaczę jak to teraz będzie dla mnie wszystko nowe bo pierwsza ciaza nie w pl prowadzona twn lekarz co do niego chodze ma dobry sprzet wiec mysle ze szybko poznam plec
 
Ja sie nastawiałam, że chce chłopca bo mam córeczkę ale teraz jak już jestem w ciaży to jest mi obojętne czy chłopiec czy dziewczynka- byle zdrowie :-) U mnie w rodzinei to tak jak u iwonaimaja- sameee babyy :tak:

Odebrałam wynikmorfologi, moczu i bety ... A więc tydzień temu miałam bete 3 844 a teraz mam 17 494 więc chyba ok ?
Któraś z dziewczyn podała mi link do kalkulatora aby to obliczyć ale tam trzeba wpisać ile dni po owulacji robiło sie bete a ja nei wiem kiedy miałam owu :)

spróbowałam sobie wypełnić ten kalkulator przyjmując " mniej więcej"więcej kiedy owulka i wychodzi mi to tak, na wykresie , że powyżej max hehe HCG Calculator and hCG Level Tool | BabyMed.com o ile sie nie rąbnełam ;-)
 
Ostatnia edycja:
witam
Lenka no u mnie potrafia na trzy dni więc dla mnie zielone światło ech
A probowałas płatków owsianych zjogurtem naturalnym?
To samo mam z tym usg ale to chyba dla spokoju.

iwonaimaja ja tez miałam problem z początku polecam smecte i priobiotyk multilac :)

olapalo dzięki za informacje :)powiem ci co do krzyży nie miałam nigdy problemów, żeby mnie bolał własnie po takich czynnościach na ogródku posmarowałam kamfora i troche przeszło:)
Są takie łóżka wysuwane jak pościel na gorze twoja córka by mogła spać spokojnie a mąż a niższym poziomie ono wysokie nie jest.
Ja znam sygnaturki nawet w 22 tyg :(

aesthete rozumiem o czym mówisz...niestety mi moje zaburzenia lękowe w tym nie pomagaja...
Ja lubie sok z marchwi i jabłek z sokowirówki ale banan hmm nie próbowałam :)
Gratulajce z rocznicy firmy ;)

Makao rozumiem Cię doskonale Twój strach widzę siebie...

Bąbelek co to za lekarz co tak mówił po co beta?

Ja myślałam nad lekarzem też z NFZ ale nie chce mi się chodzić wybierać.

Aśku mnie imbir wogóle nie podszedł ble

skorupka to samo mam z głową nad czołem takie cmienie lekkie...

Wogole wiecie, że według miesiączki jutro zaczne 13 tydzień równy 12 będzie, ale ja licze według gina...
Ja znam osoby co płec poznały na genetycznym tak na 80% i sie sprawdziło :)
Ja tez jestem w szoku ile płaca z ausg mój brał po 60 zł ostatnio 80, ale mam koleżanke co chodziła do ordynatora to on brał 200 to nie na moja kieszeń...
Ja słyszałam, ż te ruchy podobne do pływania rybki miziania głaskania :)
 
reklama
Perełka ja byłam u jakiegoś wiewióry - 1 raz bo kossowskiego nie było. Ale kossowski też kiedyś coś podobnego mi mówił jak jeszcze nie byłam w ciąży. Widzę, że Rożnowski na prawde niewiele Ci bierze znajoma mówiła ze blisko ok 200 zł u niego zostawia za wizytę i USG
 
Do góry