reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

hej dziewczyny :-)

u mnie dzień zaczął się bieganiną papierkowa robota i przy okazji świeże warzywa i owoce z targowiska :-)

ja od samego początku chodziłam do prywatnego gin i co miesiąć mam usg i badanie na fotelu za 70 zł tylko że jak dostaje skierowanie na badania to musze dodatkowo płacić, ale znalazłam w miarę tanie laboratorium i nie szarpie aż tak bardzo po kieszeni;-)

dziś mamy bardzo leniwy dzień, kluska dawała trochę popalić po tej bieganinie ale teraz juz jest spokojnie :-) od dwóch dni mam też "ćmienie" głowy niby nie boli ale ogólnie przeszkadza.
 
reklama
Hej dziewczyny!

Postarałam się nadrobić 3 dniowe zaległości.

Annte - bardzo mi przykro
Lena - fajnie że rozmowę masz już za sobą. Co do zaparć to i ja mam z tym problem od poprzedniej ciąży. Też skorzystam z rady Struss.
Olapalo - my też mamy córkę i też chciałabym synka. Myślę o tym dużo, już 2 razy mi się śniło usg, że ma być chłopiec. Aż się boję usg.
Straciatella - współczuję wizyty w szpitalu. Ale dobrze że wszystko jest ok, że byłaś u swojej gin i wszystko wyjaśniła.
Ewwe - witaj

Na pewno kogoś pominęłam to przepraszam, ale tyle stron do przeczytania, że już wszystko mi się miesza.

Mnie przez weekend ogarnęła taka niemoc, że nic mi się nie chciało robić :-(. A wczoraj wpadła koleżanka, potem zakupki z M i wieczorem goście i tak dzień zleciał.
Dzisiaj mamy wychodne i idziemy do kina i muszę męża na jakąś kolację wyciągnąć - zaległą rocznicową ;-)

Miłego dnia kobitki i postaram się być na bieżąco ;-)
 
skorupka- eh z tymi naszymi głowami i brzuchami to maskara. Mam nadzieje ze szybko przejdzie!
Lena- heh to tak jak u mnie zawsze w torebce coś musi być :D Pracujesz do 16? hm ale wczesniej pracowałaś do 17? czy mi sie wydaję??
kurczaczek- miłego wieczoru z mężem życze :)

Robię generalny porządek w pokoju małego. Wszystkie uszkodzone zabawki wyrzucam, zostawiam mu tylko małe samochody bo jedynie tymi sie bawi a pozostałe zabawki wynoszę na strych bo tylko bałagan robią. No i jeszcze musze naleśniki z serem zrobić:baffled:
 
miałam pisać ze co do plci dziecka no to ja bym chciała chłopca w sumie to mamy imie tylko dla chłopca ale znając nasza rodzinke to pewnie znowu cora będzie :-) najważniejsze żeby zdrowa była a imie jakos się wymyśli:-) u mnie w rodzinie same dziewczyny mama ma 3 cory 5 wnuczek a teście znowu maja 3 wnuczki

co do ruchow to w drugiej ciąży sa podobno wcześniej odczuwalne moja siostra już chyba w 14 tygodniu czula
 
nana7ma- o tak, pogoda piękna :)

Co do płci to mając juz syna chciałabym córę ale czas pokaże co będzie :)
W 1 ciąży ruchy czułam przed 16 tyg. W 2 ciąży wcześniej wie juz za niedługo :)

Majóweczki których jeszcze niema na naszej majowej liście mam, pisać to dopiszę. Trzeba podać termin porodu, wiek, która ciąża i imiona wraz z wiekiem starszych dzieci (oczywiście jeśli macie):-)
 
reklama
To i ja dolacze sie do rozmowy o plci:tak:
Jak wiekszosc z was majac juz jedno dziecko chcialabym zeby teraz bylo odmiennej plci:tak:
Ale oczywiscie i tak bedzie co ma byc. U nas w rodzinie jest pol na pol wiec loteria:-)
Ciekawie czy jak bede na wizycie w 14 tyg to beda w stanie mi juz cos powiedziec?
Jak nie to poczekam na usg w 20 tyg:tak:
 
Do góry